Buradasınız : Ana Sayfa //Eğitim//Okulistik’le Geometrinin Merkezindesin

Okulistik’le Geometrinin Merkezindesin

Okul hayatımızda belki de kimi öğrencilerin heyecanla kimi öğrencilerin de korkuya kapılarak karşıladığı geometri artık Okulistik öğrencileri için çocuk oyuncağı olacak. Kare, üçgen, dikdörtgen ile başlayan, ilk bakışta öğrencilerimizin gözünde dikkat çekici keskin köşeli şekiller olarak gündeme oturan, daire, iç açılar, merkez ve benzeri konularda ilerlendikçe karmaşıklaşan bu konuda Okulistik öğrencilere destek olmaya devam ediyor. Okulistik’teki geometrik cisimler ile geometri hayal etmekte zorlandığınız bir konu olmaktan çıkıyor ve aynı çarpım tablosu eğitimi gibi klasik sorulara en hızlı yanıtları verebilmenizi sağladığı gibi ilk defa karşılaşacağınız bir soru tekniği karşısında da hiç zorlanmadan sonuca gidebileceğiniz bir mantık oluşturuyor. Okulistik zoru sizin için başarıyor. Okulistik ile öğrencilerimiz başarıyor.

okulistik

Eğitim sistemleri, öğretimde yapılan yeni hamleler, teknolojiye uyarlama ne kadar değişirse değişsin, yıllardan beri değişmeyen matematik, geometri korkusu Okulistik ile değişiyor. Öğrencilerimizi hem matematiği, hem mantığı hem de bu bilgileri geometrik cisimler üzerinde uygulamayı, bu deneyimleri kalıcı hale getirmeyi sağlayan zengin içerikleriyle karşılıyor. Onlara matematiği geometrik cisimler üzerinde zevkle ve başarılı olacakları şekilde hazırladıkları tüm dokümanları, uygulamaları, konu anlatımlarını ve sorularıyla matematikle savaşmayan, matematikle oyun oynar gibi oynayan öğrenciler yetiştiriyorlar. Okulistik’teki geometrik cisimler ile öğrenciler sınavları dört gözle bekliyor, soru kaçırmıyor ve matematik, geometri korkusu duymadan başarılı oluyor.

Teknolist Bilgisayar Sistemlerinin iştiraki olan Okulistik, siz değerli öğrencileri zengin uygulama, görsel ve işitsel hafızayı güçlendiren konu anlatımı ve değerlendirme soruları ile karşılıyor. Teknoloji ile eğitim sistemini kullanıcı dostu sitesinde, alanında profesyonel eğitim öğretim kadrosuyla bir araya getirerek, kendilerine katılan tüm öğrencileri gelecekte hem eğitimde hem iş hayatında sürekli kullanacakları en temel bilgileri en kalıcı ve en etkili şekilde sunuyorlar. Onlarla gurur duyuyoruz. Okulistik ile geometrik cisimlerin merkezinde siz varsınız. Karşınıza çıkan tüm geometrik cisimler üzerinde doyasıya matematik uygulayabileceksiniz. Geometrik cisimler dünyasında hiçbir soruyu kaçırmadan konulara hâkim olmak istiyorsanız, özel dersten, zengin görsel içeriklere ihtiyacınız olan her şey Okulistik’le parmaklarınızın ucunda.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica