Buradasınız : Ana Sayfa //İnternet Siteleri//Online çiçek gönderimi yapan CicekVitrini.com ’ a yabancılardan yatırım var

Online çiçek gönderimi yapan CicekVitrini.com ’ a yabancılardan yatırım var

CicekVitrini.com ceo su Erhan Oğuz BAŞ eneger.com ‘ a yaptığı açıklamada, Panamalı yatırım fonu fpypp.com ile bir süredir çok olumlu görüşmelerinin olduğunu , Türkiye ‘de yatırım yapmak istediklerini , CicekVitrini.com un dikkatlerini çektiğini ve eylül ayı içerisinde ülkemizi ve firmamızı ziyarete geleceklerinin bilgisini verdi.

cicekvitrini

2011 senesinde online çiçekçilik sektörüne farklı bir anlayış getirmek, kaliteli ve hızlı çiçek göndersloganı ile kurulan CicekVitrini.com, bugün Türkiye ‘genelinde günlük   350-450 parça çiçek siparişi almaktadır.34 ile çiçek gönderimi yapıyoruz. Şikayet sayımız yok denecek kadar az.   Hedefimiz 2015 senesi sonuna kadar  Türkiye  genelinde 70 ’ e yakın ile çiçek göndermek ve günlük 1500  parça  çiçek siparişi almak olduğunu söyleyen yetkili, yabancı yatırımcıya, müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına sıcak bakıyor.

Yatırım süreci gerçekleştikten sonra çiçeğin yanında çikolata ve hediye göndermeyi planladıklarını anlatan Erhan Oğuz BAŞ, online çiçek satışı pazarında çok iddialı olduklarının altını çiziyor.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap