Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Özgü Namal Merhamet Dizisi 1. Bölüm [Fragman] İzle

Özgü Namal Merhamet Dizisi 1. Bölüm [Fragman] İzle

Kanal D ekranlarında yeni dizi Merhamet başlıyor. Başrollerini Özgü Namal, İbrahim Çelikkol, Mustafa Üstündağ, Burçin Terzioğlı ve Yasemin Allen’nin oynadığı dizi Hande Altaylı’nın “Kahperengi” isimli romanından uyarlanıyor. Özgü Namal‘ın oynadığı Merhamet dizisinin ilk fragmanı oldukça ilgi gördü. Özgü Namal dizide terk edilmiş küçük bir kız olan Narin karekterine can veriyor. Narin ezilmişliğin üstüne giderek güçlü bir kadın haline gelitor. Yaşamında birçok sıkıntıyla karşılaşan Narin’in hikayesini yansıtan Merhamet dizisi yakında kanal D’de başlayacak. Başlama tarihi ve Merhamet dizsinin ilk fragmanını sizler için paylaşıyoruz.

Özgü Namal Merhamet Dizi İzle

Özgü Namal Merhamet Dizi İzle

Merhamet Dizisi Konusu
Merhamet; küçük bir kasabadan çıkma yoksul bir kız çocuğu olan Narin’in, bu koca dünyada azim ve inatla tutunuş hikayesidir.Narin yalnızca azmi ve başarısı sayesinde bütün zorluklardan, engellerden sıyrılıp, hiçbir destek ve torpil olmaksızın, kendi çabası ve alnının akıyla bir yerlere gelebilmiş genç bir kadın olacaktır. Acımasız ailesinin ve büyük şehrin darbelerine göğüs gerebilmiş büyük bir kahramandır. Öykü küçük bir kasabada başlar ve İstanbul’a uzanır.Narin’in İstanbul’a geliş hikayesi epey çetrefilli olsa da, her nasılsa İstanbul’da talih yüzüne gülmüş, daha ayağını bastığı gün kafasını sokacak bir yer bulmuştur.İstanbul’da birinci ayın sonuna gelindiğinde ise Narin sonunda bir iş bulmuş ve ev kirasını ödeyebilecek duruma gelmeyi başarmıştır. Ancak ağlarını örmekte olan kader onun yolunu yalnız bir burjuva kızı olan Deniz’le kesiştirir ve bu iki kız o günden sonra birbirine kenetlenirler.

Deniz Narin’i şehir yaşamına, Narin de Deniz’i bir dostluğun sıcaklığına alıştırır. Gel zaman git zaman bu iki kız, ev arkadaşlığından, en yakın dostluğa doğru uzanan bir yolda uzun süre el ele yürür. Yolları ayrılsa da elleri hiç ayrılmaz.Deniz’in kıskanç küçük kardeşi Irmak ise Narin’e kaptırdığı ablasını geri almaya kararlı İsviçre’de sürdürdüğü rahat ve lüks hayatından feragat edip İstanbul’a kesin dönüş yapar.

Irmak tek başına dönmemiştir, kolunda bir de yakışıklı, başarılı, banka Genel Müdür Yardımcısı Fırat vardır.  Fakat Narin o Fırat’ın kendi eski aşkı  -o Fırat olduğunu anlar ve kendisini tanımamış olmasının acısını günlerce çeker. Bir de yetmezmiş gibi çalıştığı hukuk firması Fırat’ın kredi verdiği karanlık bir adam olan Sermet Karayel’in davasını almış ve konu ile Narin’i görevlendirmiştir. Sermet de geçmişten gelen bir karakterdir.Narin durumun hiç de sandığı gibi olmadığını zamanla anlayacak ve eski aşk küllerinden bir fırtına şeklinde yeniden doğacaktır. Fakat geçmişin gölgeleri Narin’in peşini bırakmayacak.

Merhamet Dizisi 1.Bölüm Tanıtım [Fragman] İzle

Etiketler: ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap