Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Özgü Namal’ın Sevgilisi Kim? Ahmet Serdar Oral Kimdir?

Özgü Namal’ın Sevgilisi Kim? Ahmet Serdar Oral Kimdir?

Serdar Oral‘ın daha önce iki kez evlendiği ortaya çıktı. Oral’ın ilk eşi Alman Engel Hornhuber’den iki çocuğu, ikinci eşi Pınar Akıncı’dan ise bir kızı var. Serdar Oral’ın ilk eşinden olan büyük kızı Dilara Oral, geçtiğimiz günlerde Facebook’ta nişanlandığını takipçileriyle paylaşmış. 2006’da Sun Vital Solaryum’un genel müdürü olan Serdar Oral; Fethiye’de bohem bir hayat sürüyor, yoga ve nefes egzersizleriyle ilgileniyor. Serdar Oral geçtiğimiz kış, özellikle yoga tutkunlarının tercihi olan Ölüdeniz’deki Kabak Koyu’nda kalmıştı.

Özgü Namal Hamile mi? Özgü Namal Kimden Hamile?

Özgü Namal uzun zamandır birlikte olduğu reklamcı sevgilisi Ahmet Serdar Oral ile birlikteliğinden bebek bekliyor. Özgü Namal- Ahmet Serdar Oral çiftinin 4 aylık bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Erkek çocuk bekleyen çift oğularına Nefes adını koymaya karar vermiş. 03 Kasım 2014

Özgü Namal’ın Sevgilisi Ahmet Serdar Oral

Başarılı oyuncu Özgü Namal’ı son günlerde önemli bir projede izlemesek de takip etmeye devam ediyoruz. Daha önce Kurtlar Vadisi’nde beraber rol aldığı Oktay Kaynarca’yla evlilikten dönen, Sezen Aksu’nun oğlu Mithatcan Özer’le de kısa süren bir ilişki yaşayan Özgü Namal, bu kez hayat arkadaşını bulduğunu düşünüyor.

Özgü Namal önceki gün, işadamı sevgilisi Başar Savur’la birlikte Nişantaşı’nda el eleydi.

Özgü Namal önceki gün, işadamı sevgilisi Başar Savur’la birlikte Nişantaşı’nda el ele görüntülendi. Namal, son günlerde kendilerine yöneltilen “Ne zaman evleneceksiniz?” sorusuna çok kızdığını söyledi.

Güzel Oyuncu, Savur’la iki yıldır birlikte olduklarını ve her şeyin bir zamanı olduğunu da sözlerine ekledi.

ASLINDA 3 AY ÖNCE TARİHİ VERMİŞTİ

Ünlü Oyuncu Özgü Namal, 2012 yılının başlarında gazetecilere verdiği bir röportajında aslında evlilik ile ilgibi bir tarhi vermişti. Namal, ocak ayında verdiği bir röportajında bu yaz evlenmeyi düşündüklerini açıklamıştı.
Namal, çok iyi anlaştığı ve her yerde el ele, göz göze olduğu sevgilisiyle bu yaz nikâh masasına oturmayı planlıyor. 2010 yılının Temmuz ayında bir arkadaşları aracılığıyla tanışıp birlikte tatile giden çift, ilişkilerinin 2. yıldönümünde nikâh masasına oturacak.
Ünlü Oyuncu Özgü Namal, 2012 yılının başlarında 34 yaşında olan sevgilisiyle Asmalımescit’te eğlenen Namal, “Evlilik ne zaman?” sorusuna “Kısmetse bu yaza” yanıtını vermişti.

Başar Savur ve Özgü Namal evleniyor!

Başar Savur ve Özgü Namal evleniyor mu?

Etiketler: , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap