Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Özlem Yıldız’ın Evli Sevgilisi Mustafa Elgin Kimdir?

Özlem Yıldız’ın Evli Sevgilisi Mustafa Elgin Kimdir?

Özlem Yıldızı’ın Sevgilisi (Mustafa Elgin) Kim?

Mersinli işadamı olarak bilinen Mustafa Elgin’in eşi Pelin Elgin ile kimine göre boşanmışken kime göre boşanma davası sürerken Özlem Yıldız ile aşk yaşadığı ortaya çıkmış, konu ile ilgili Mustafa Elgin ve Özlem Yıldız dan çeşitli açıklamalar gelmişti. Zaman zaman da Mustafa Elgin’in Özlem Yıldız için hiç bir masraftan kaçmadığı lükste sınır tanımadığı haberleri magazin basınını meşgul etmişti. Özlem Yıldız ve Sevgilisi Mustafa Elgin ile gelen son haber, Mustafa Elgin eşi Pelin Elgin den boşanmaktan vazgeçti ve Özlem Yıldız sinir krizi ge,irerrk hastanelik oldu haberiydi.

Peki bu kadar çok konuşulan Mustafa Elgin kimdir? Mustafa Elgin ne iş yapar? Mustafa Elgin’in zenginliği nereden geliuor soruların cevabını digital dünyada aradık.

Mustafa Elgin hakkında magazin haberleri dışınd çok fazla ayrınyı yok ama aild şirketleti almış yürümüş. Mersin’de kurulu bulunan Elgin Grup Türkiye genelinde yapılan istatistiklerde Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 10 firması arasında yer aldı. Yönetim kurulu başkanlığını Aslan Elgin’in yaptığı ELGİN GRUP Narenciye  ve Trans sektörüne ismini yazdıran Elgin Grup Elginsan narenciye ve Elginsan Trans olarak gerek yurt içi gerekse yurt dışı bağlantılarıyla adını duyurmuş. Bunun yanında bir çokbaşlık altında iri ufaklı girişimleri mevcut.

Mustafa Elgin

Mustafa Elgin

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap