Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//Paraşütle Atlarken Sevişmişler!

Paraşütle Atlarken Sevişmişler!

Amerika California’da hem p0rno oyuncusu hem de paraşüt öğretmenliği yapan Alex Torres, bir paraşüt atlayışı sırasında beraberindeki kadınla seks yapıp, çektiği görüntüleri kendi internet blogunda yayınladı. Bu olay üzerine incelemelerde bulunan polis yetkilileri, olay hakkında kanuni bir işlem yapılamayacağınız açıkladı. Ancak Amerikan Havacılık Dairesi(FAA), konu ile ilgili soruşturma başlatabileceğini açıkaldı. Eğer soruşturma yapılırsa Torres’in paraşüt öğretmenliği lisansının iptal edilmesi söz konusu. Haberin detayı yazının devamında…

paraşütte seksABD’nin California Eyaleti’nde p0rno yıldızı, aynı zamanda part time paraşüt öğretmenliği yapan Alex Torres, Hope Howell isimli kadın arkadaşıyla, yerden binlerce metre yükseklikte paraşütle dalış yaparken sevişti.

Torres, “Havada sevişmenin” videosunu çekip kendi blogunda yayınlayınca milyonlarca kişi görüntüleri izledi. Büyük tepki çeken görüntülerden sonra polis herhangi bir suçlama yapılamayacağını söylerken, Amerikan Havacılık Dairesi (FAA) ise soruşturma başlattı. Torres ceza alabilir.

Etiketler:

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap