Buradasınız : Ana Sayfa //TV Dünyası//Pepee Yayından Kaldırıldı mı?

Pepee Yayından Kaldırıldı mı?

Pepee Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Pepee 3 Mart 2014 den  itibaren her gün 08:20 de Show tv’de yayında olacak

2008 yılında yerli çizgi film kahramını olarak TRT Çocuk ekranlarında çocuklarla buluşan Pepee karakteri okul öncesi çocukları tarafından çok sevildi. Pepee’nin eğitici ve öğretici bir karakter olarak ekranlarda yer alması ailelerinde beğenisi toplayınca, Pepee tam bir fenomen çizgi filme dönüşmüştü. Dünyada ki çizgi film karakterleri gibi çantadan, suluğa, defterden kaleme her yeri süsledi.Bu süreçte Pepee hakkında çok şey söylendi hatta İspanyol çizgi film yapımcısı olan bir firma, Pepee’nin Pocoyo adlı karakterinin taklidi olduğunu belirterek  dava bile açtı ve hala dava süreci devam ediyor.

Pepee Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Yaklaşık bir aydır Pepee’nin yeni bölümlerinin yayınlanmamasının ardında TRT Çocuk ve yapımcı şirket arasında (Ayşe Şule Bilgiç ile müzisyen eşi Kıraç’ın kurduğu Düşyeri Çizgi Film Stüdyosu)  oluşan krizin sebep olduğu hatta Pepee’nin kanal bile değiştirebileceği söylentileri ayyuka çıktı. Her iki tarafında restleştiği ve birbirinden vazgeçemeyeceğini düşünerek ipleri koparma noktasına getirdiği gelen haberler arasında.

TRT Çocuk ile Pepee’nin yapım şirketi olan Düşyeri arasında yeni bir sözleşme imzalamadı buna sebep olarak ta yeni bölümlerde Pepee’nin anlattıracaklarını “zayıf” olduğu belirtilmiş. Yapımcı, konu başlıklarını değiştirmesine rağmen TRT Çocuk yönetimi bunları da “sıradan”bulunca taraflar arasında uzlaşma sağlanamamış. İddiaya göre Pepee’ye yeni bir teklif de gitmedi.

Pepee

Pepee

http://youtu.be/7HeTIn3MOq4

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap