Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Polisse Filmi Fragman izle

Polisse Filmi Fragman izle

2011 Fransa yapımı olan Polis (Polisse) filmi dram türünde bir yapım. Ülkemizde 27 Temmuz 2012 cuma günü gösterime girecek olan Polis filminin başrollerinde Riccardo Scamarcio, Nicolas Duvauchelle, Sandrine Kiberlain, Joey Starr gibi isimler yer alıyor. Polisse Filmi IMDB’den aldığı 7.4’lük puanı ile dikkat çekici görünüyor. Polisse filmi ile ilgili ayrıntılı bilgiye yazının devamından ulaşabilir, filmin fragmanını izleyebilirsiniz.

Polisse Filmi Afiş

Polisse Filmi izle

Polisse Filmi

Polisse Filmi Konusu

Paris Çocuk Koruma Biriminde çalışan Chrys, Nadine, Iris ve Fred’in hem kendi sorunlarıyla hem de pedofili gibi suçları araştırmaları sürecini işliyor. Maïwenn’in canlandırdığı çekingen fotoğrafçı Melissa da İçişleri Bakanlığı tarafından bu birimi gözlemlemek için ekibe dahil ediliyor ve toplumun kabuslarını birinci elden gözleme imkanı izleyiciye sunulur. Çocuklarına kötü davranan ebeveynler, yabancılaşmış ve toplumdan kopmuş çocuklar ve daha akla gelmeyen birçok trajediyle karşı karşıya kalan çocuklar, film boyunca Maïwenn’in kamerasından gözler önüne seriliyor.

Polisse Filmi Oyuncuları

Yapım: 2011 – Fransa
Tür: Dram
Süre: 127 dakika
Yönetmen: Maïwenn Le Besco
Oyuncular:  Riccardo Scamarcio, Nicolas Duvauchelle, Sandrine Kiberlain, Joey Starr, Marina Foïs, Karole Rocher, Frédéric Pierrot, Karin Viard, Arnaud Henriet, Louis-Do de Lencquesaing, Emmanuelle Bercot, Wladimir Yordanoff
Müzisyen : Gabriel Yared
Senaryo: Maïwenn Le Besco

Polisse Filmi Fragman izle

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap