Buradasınız : Ana Sayfa //Müzik Haberleri//Red Hot Chili Peppers İstanbul Konseri 8 Eylül 2012

Red Hot Chili Peppers İstanbul Konseri 8 Eylül 2012

Rock müziğinin ünlü gruplarından Red Hot Chili Peppers, dünya çapında 60 şehiri gezeceği turnesi kapsamında 8 Eylül 2012’de Santral İstanbul‘da konser verecek. Red Hot Chili Peppers, organizatörlüğünü Pozitif Live’ın yapacağı konser ile  İstanbul’a ilk kez gelmiş olacak. Bugüne kadar birçok başarılı konsere imza atan Pozitif Live, dikkat çeken tarzları ve sahnedeki eğlenceli performansları ile oldukça fazla hayrana sahip olan Red Hot Chili Peppers konseri ile bu konuda başarısını perçimlemiş olacak.

Red Hot Chili Peppers İstanbul Konseri

Red Hot Chili Peppers İstanbul Konseri

Yapılan araştırmalarda Türkiye’ye gelmesi istenen sanatçılar arasında birinci sırada yer alan Red Hot Chili Peppers, Santralistanbul’da bu konser için özel olarak hazırlanan sahnede, sürpriz şovları ve klasikleşmiş hitlerin yanı sıra yeni albümleri I’m With You parçalarının da yer alacağı unutulmaz bir konsere imza atacak.

Yedi grammy ödüllü ve multiplatinum sahibi Red Hot Chili Peppers tarihteki en başarılı rock gruplarının arasında gösteriliyor. Bugüne kadar 60 milyon üzerinde albüm satışına imza atan grup, en iyi rock albümü, en iyi rock sanatçısı, en iyi rock performansı gibi birçok dalda Grammy ödülü kazandı. Radyolarda en çok çalınan parçalar sıralamasında üst sıralarda yer alan grubun parçaları arka arkaya toplam 81 hafta 1 numara kalmayı başardı. Son yıllarda en çok aranılan gruplar arasında da ilk sıralarda yer alması da bunun kanıtı! Rock, punk ve funk üçlemesinden oluşturdukları eşsiz sound ile kategorilerinden sıyrılmayı başaran grup, bu sound’un yanı sıra sahnede sergiledikleri sürpriz performanslar ve etkileyici sahne kostümleriyle farklarını ortaya koymayı başarıyorlar.

1983 yılından beri Californication, Otherside, Scar Tissue, Under the Bridge gibi dünyada yankı uyandıran hitlerin sahibi olan grubun 8 Eylül’de İstanbul’da sahne alacağı Santral İstanbul konserinin biletleri çok yakında biletix.com, tüm biletix gişelerinde ve Biletix i-phone uygulaması ile satışta olacak.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap