Buradasınız : Ana Sayfa //Sağlık//Reyhan Karaca Temel Reis Diyeti

Reyhan Karaca Temel Reis Diyeti

Kardeşinin ölümünden sonra aşırı kilo alan Reyhan Karaca, aldığı kiloları vermek için hiç bilinmeye bir diyet uyguladı. Kardeşini kaybettikten sonra ciddi hareketsizlikten ve üzüntüden aşırı kilo alan ünlü şarkıcı temel reis diyeti adını verdiği ve bol bol ıspanak içeren bir diyet uyguladı. Temel reis diyetini doktor kontrolünde uygulayan Karaca, 3 ayda tam 10 kilo verdi.

Reyhan Karaca Diyeti

Geçen yıl kanserden kaybettiği erkek kardeşinin üzüntüsüyle beslenmesine hiç dikkat etmediğini kaydeden sevilen şarkıcı şunları söyledi: “Kardeşimi kaybettikten sonra kendimi adeta boşlamıştım. Sürekli abur cubur yiyor, düzensiz besleniyordum. Bilinçsizce kilo almıştım. Yakınlarımın uyarısıyla kendime geldim. Ve sağlığım için kilo vermeye karar verdim. Bir diyetisyene gittim. Yemeklerden en çok neyi sevdiğimi sordu, ’Ispanak’ dedim. Bana her gün ıspanak yiyebileceğim bir Temel Reis diyet programı yazdı.”

REZENE ÇAYI İÇTİM

Ispanakla 10 kilo verdiğini söyleyen Reyhan Karaca, “Başladığım diyette sabahları müsli, ara öğünlerde meyve yiyordum. Öğle yemeğinde ise her gün dilediğim kadar ıspanak yiyordum. Akşamları ise ıspanak ve ızgara yedim. Bol bol yeşil çay ve rezene çayı içtim” dedi. Ünlü şarkıcı zayıfladıktan sonra verdiği kiloları korumak için spora başladığını da sözlerine ekledi.

 

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap