Buradasınız : Ana Sayfa //Beşiktaş Köşesi//Ricardo Quaresma Soyuldu!

Ricardo Quaresma Soyuldu!

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Ricardo Quaresma Portekiz’in başkenti Lizbon yakınlarında arabasının içindeyken silahlı ve maskeli 3 kişi tarafından soyuldu.

Anadolu Ajansının haberine göre; Portekiz’in ”Correo de la Manana” gazetesinin bugün verdiği haberde, Quaresma‘nın başkent Lizbon’un yakınlarındaki Chelas adlı bir yerleşim yerinde arkadaşını ziyaret ettiği sırada soyulduğu bildirildi.

ricardo quaresma soyuldu

ricardo quaresma soyuldu

Verilen bilgilerde, gece yarısı arkadaşının evinin önüne Audi R8 marka arabasıyla gelen Quaresma‘nın, arabada arkadaşıyla sohbet ettiği sırada, maskeli 3 kişinin saldırısına uğradığı belirtildi.

Saldırganların, Quaresma‘nın başına silah dayadığı, üzerindeki tüm değerli eşyaları ve paraları istediği yazılırken, Portekizli futbolu ile arkadaşının büyük panik yaşadıkları ileri sürüldü.

Mücevher, yüzük, saat ile yaklaşık 8 bin Euro nakit parası alınan Quaresma’nın toplam kaybının 44 bin Euro’yu bulduğu iddia edildi.

Beşiktaşlı futbolcunun olaydan hemen sonra Chelas polis karakoluna giderek, olanları anlattığı ve suç duyurusunda bulunduğu kaydedildi

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap