Buradasınız : Ana Sayfa //UEFA Avrupa Ligi//Rıdvan Dilmen Fenerbahçe-Benfica Eşleşmesi Yorumu

Rıdvan Dilmen Fenerbahçe-Benfica Eşleşmesi Yorumu

UEFA Avrupa Ligi Yarı Finali’nde Portekiz’in Benfica takımı ile eşleşen Fenerbahçe‘yi yarı final heyecanı sardı. Bugün yapılan kura çekiminde Benfica ile eşleşen Fenerbahçe‘nin bu eşleşmesini birçok spor otoritesi yorumladı. Fenerbahçe-Benfica Eşleşmesi‘ni yorumlayanlardan biri de Sarı Lacivertlilerin eski futbolcusu ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen oldu. Rıdvan Dilmen’in Fenerbahçe-Benfica eşleşmesi yorumunu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Rıdvan Dilmen Fenerbahçe-Benfica Eşleşmesi Yorumu

Rıdvan Dilmen Fenerbahçe-Benfica Eşleşmesi Yorumu

Rıdvan Dilmen Fenerbahçe-Benfica Eşleşmesi Yorumu

İlk maçın orada olmasını isterdim. İlk maçın içerde olması çok iyi. 4 Şampiyonlar Ligi 4 Avrupa Ligi takımlarına baktığımızda ilk maçlarda avantaj sağlayanların hepsi turu atladılar. İlk maçlar çok önemli.  Benfica resmi maçlarda Barcelona ve Spartak Moskova’ya yenildiler, ritmini bulmuş ve hergün daha iyiye gidfen bir Fenerbahçe. Hayırlısı olsun inşallah yolun sonuna kadar gider Fenerbahçe.

Benfica evinde iyi oynuyor, Fenerbahçe deplasmanda nasıl geçer maçlar?

Fenerbahçe Avrupa standartlarında çok iyi top oynuyor. Benfica’da hücumcu bir takım. Oyun içerisinde kırılmaları oluyor. Newcastle 1-0’ken direkten döndü net pozisyonları kaçırdı pozisyon veriyorlar ve çok ofansif bir ekiple oynayacağız.

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap