Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Romantik Komedi 2 Bekarlığa Veda [Fragman] izle

Romantik Komedi 2 Bekarlığa Veda [Fragman] izle

İlki çok sevilen Romantik Komedi filminin devamı yolda. Romantik Komedi 2, 14 Şubat 2013 sevgililer gününde gösterime girecek. Bekarlığa veda hikayesiyle başlayan “Romantik Komedi 2” filminde Sinem Kobal, Sedef Avcı, Burcu Kara, Engin Altan Düzyatan ve Cemal Hünal’dan oluşan güçlü kadroya bu kez Gökçe Özyol ve Özge Ulusoy gibi yeni ve başarılı isimler de dahil oldu.

---Reklamlar---

20121214-163433.jpg

---Reklamlar---

Boyut Film adına Murat Tokat’ın yapımcılığını üstlendiği, eğlenceli hikayesi ve güçlü kadrosuyla büyük ilgi gören “Romantik Komedi” filminin, izleyici karşısında verdiği başarılı sınavın ardından filmin ikinci versiyonu olan “Romantik Komedi 2” , 14 Şubat 2013’te vizyona giriyor.

“Mutlu bir ilişkinin devamında evlenmek kararı almak önemli midir?” , Bekar yürütülen ilişkiler daha mı heyecan vericidir?” sorularına yine eğlenceli ve dinamik üslubuyla yanıt arayan “Romantik Komedi 2” geçtiğimiz gün sinemalarda yayınlanan fragmanıyla da konuşulmaya başladı.

20121214-163618.jpg

Filmde Didem karakterini canlandıran Sinem Kobal, sevgilisi Cem’i oynayan Engin Altan Düzyatan’ı gizlice takip ederken, erkekleri aksiyonu yüksek bir bekarlığa veda partisinde yakalıyor ve kızlar grubu kendilerini kamufle ederek bu takibe devam etmeye karar veriyor.

20121214-163746.jpg

Romantik Komedi-2 Bekarlığa Veda [Fragman] İzle

Google Aramaları:

    romantik komedi 2 dansöz sahnesi izle,bekarliga veda sözleri,dansöz filmi hd izle,engin altan düzyatan romantik komedi 2 izle,romantik komedi 2 dansöz sahnesi youtube,romantik komedi 2bekarliga veda,romantik komedideki kızın söyledigi şarkıyı indir

Etiketler: ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica