Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Sağ Salim Film Fragmanı

Sağ Salim Film Fragmanı

Sağ Salim Filmi

Filmi özetleyen cümle bu “Öldürürken güldüren, güldürürken öldüren film” 

---Sponsor Reklamlar---

Sağ Salim 18 Mayıs’ta sinemalarda seyirciyle buluşacak.

Sağ Salim Fragmanı İzle

YouTube Preview Image

Bugüne kadar birçok televizyon dizisine yönetmenlik yapmış Ersoy Güler’in yapımcılığını da üstlendiği  “Sağ Salim” filmi neredeyse tamamı sadece bir günde ve yolda geçen bir komedi-macera filmi...

Başrollerini Burçin Bildik, Fulya Zenginer ve Alper Saldıran’ın paylaştığı filmde diğer başlıca rollerde Hüseyin Avni Danyal, Kenan Ece, Murat Akkoyunlu, Kamil Güler, Kevork Türker, Orçun Kaptan, Tevfik İnceoğlu ve Yakup Yavru yer almakta.

Yönetmen Ersoy Güler’in “İSTEMEDEN BİLEREK YAPILAN HERŞEY HAKKINDA BİR FİLM” dediği Sağ Salim , hayatını biricik kamyonetiyle köyden kasabaya mal götürerek kazanan Salim’in, kendisi gibi kimsesiz birinin cenazesini Mersin’den Sivas’a ücretsiz götürmeyi kabul etmesiyle başlayan yol macerasının anlatıldığı Sağ Salim, pek çok film festivaline de aday…

Ölüden ve ölümden çok korkan Salim, hayatını biricik kamyonetiyle köyden kasabaya mal götürerek kazanmaktadır. Bir gün köyün muhtarının ısrarı üzerine Mersin’den Sivas’a cenaze taşımak zorunda kalır.

Sağ salim film

Sağ Salim filmi

---Sponsor Reklamlar---

Google Aramaları:

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Dünyanın ve Türkiye'nin Top 10'ları için Top 10 sitemizi, Hayatın karmaşıklığından kurtulup rahatlatıcı bir mola vermek için Sosyal Hayat sitemizi, hayata her açıdan farklı bir yaklaşım yapmak için elit blog ve kareay sitemizi ve e okul sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir evden eve nakliyat için Eskişehir Nakliyat bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.
DMCA.com Yandex.Metrica