Buradasınız : Ana Sayfa //Cep Telefonları//Samsung Galaxy Core Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy Core Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Apple için ciddi bir rakip haline gelen, kısa süre içerisinde akıllı telefon piyasasındaki yerini sağlamlaştıran Samsung, sürekli yeni akıllı telefon modelleri ile karşımıza çıkıyor. 14 Mart’ta yeni amiral gemisi Galaxy S IV’ün tanıtımı gerçekleştiren ve geçtiğimiz haftalarda da satışa çıkaran Samsung, üst düzey telefon üretirken, orta ve basit seviyedeki akıllı telefonların üretimini de durdurmuyor. Geçtiğimiz hafta, en ekonomik Galaxy modelinin de tanıtımını gerçekleştiren Samsung, Galaxy Core adını verdiği akıllı telefonu ile de beğeni kazandı.

Samsung Galaxy Core

Samsung Galaxy Core, Samsung Galaxy Core Ne zaman satışa sunulacak?, Samsung Galaxy Core Turkcell

Akıllı telefon dünyasında Android ortaklığı ile ilk sıranın sahibi olmayı başaran Samsung, Galaxy S IV ile tüm dünyada kendisinden söz ettirmeye başladı. Geçtiğimiz yıl satışa sunduğu akıllı telefonu Galaxy S III ile inanılmaz yüksek satış rakamlarına ulaşan ve yılın en çok satan telefonunu unvanına sahip olan Samsung, bu yıl da aynı başarıyı Galaxy S IV ile göstereceğe benziyor. Şimdiden yok satmaya başlayan Galaxy S IV, stokları zorluyor. Bu üst düzey telefonlarının yanı sıra, her ay daha alt seviyede bir telefonla akıllı telefon pazarına giriş yapan Samsung, bu konuda rakiplerinin eleştirilerini alsa da, Strategy Analytics’in açıkladığı raporlar başarılı olduğunu gösteriyor. 2013 yılının ilk çeyreğinde lider olmayı başaran Samsung, söz konusu çalışma stratejisi ile büyük başarı kat ediyor.

Samsung’un en ekonomik modeli olan Galaxy Core da kısa sürede beğeni kazanacak gibi gözüküyor. 4.3 inç ekranı ve çift SIM kullanma olanağı ile beklentilere cevap veren Galaxy Core, 480 x 800 piksel çözünürlüğe sahip TFT LCD ekranı ile dikkat çekiyor. Performansı ve fiyatı orantılı olan bu akıllı telefon, yakın zamanda zincir mağazaların raflarında yerini alacak.

Kaynak: Stargundem

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap