Buradasınız : Ana Sayfa //Cep Telefonları//Samsung Galaxy S4 Türkiye Satış Tarihi ve Fiyatı

Samsung Galaxy S4 Türkiye Satış Tarihi ve Fiyatı

1300  küsürlü fiyatların yer aldığı piyasada güvenilir ve garantili büyük markalardan 1400-1500 lira alabileceğiniz Samsung Galaxy S4 ‘ü keyifle kullanabilirsiniz.

Samsung hayranlarının kurduğu ve 982 bin üyesi bulunan sammobile.com en erken Mayıs ayında piyasaya çıkması beklenen akıllı telefon Samsung Galaxy S4‘ün bir fotoğrafını yayımladı.

Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4

Haberde, söz konusu telefonun Samsung Galaxy S4‘ün son tasarımı olduğundan emin olunmadığı ancak fotoğrafın bir Samsung çalışanı tarafından iletildiği belirtildi.

SamMobile bunun yanında Samsung’un yakın zamanda özel ortaklarına kapalı kapılar ardında Samsung Galaxy S4‘ün prototipini göstereceğini doğruladığını, bu nedenle fotoğrafın bu özel organizasyon için hazırlanan katalogdan alınmasının güçlü bir ihtimal olduğunu iddia etti.

Koreli teknoloji devinden şu ana kadar fotoğrafla ilgili resmi bir açıklama yapılmazken, sadece Samsung Lübnan resmi Facebook sayfasında Mayıs ayından önce Galaxy S4’ün hiçbir yerde satışa çıkmayacağı ifade edildi.

Bu fotoğrafın orjinalliğinden Samsung’dan bir açıklama yapılana kadar emin olamayız ancak geçtiğimiz senelerde bu tip sızıntılarda genelde fotoğrafın gerçek olduğu ortaya çıktı. Hatta sosyal medyada sıkça teknoloji şirketlerinin prototiplerin görüntülerini bilerek sızdırarak tüketici tepkisini erkenden öğrenmek istedikleri iddia edildi.

Kaynak: HABERTÜRK

Etiketler: , , , , ,

1 Yorum yapılmış " Samsung Galaxy S4 Türkiye Satış Tarihi ve Fiyatı "

  1. hasan dedi ki:

    Galaxy s4 ün videosu burda

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap