Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Savaş Atı Filmi [Fragman] izle

Savaş Atı Filmi [Fragman] izle

Savaş Atı Filmi, hırçın bir atla onu evcilleştiren adamın arasındaki dostluğu konu alan bir film olarak dikkat çekiyor. Film 1.Dünya Savaşı sonrasındaki dönemde İngiltere ve çevresindeki Avrupa ülkeleri arasında geçiyor. Savaş Atı Filmi 03 Şubat 2012’de gösterime girecek. Steven Spielberg‘in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Tobby Kebbell, David Thewlis ve Emily Watson yer alıyor. Savaş Atı Filmi ile ilgili ayrıntılı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilir, filmin fragmanını izleyebilirsiniz.

Savaş Atı Filmi Afiş

savaş atı filmi izle

Savaş Atı Filmi

Savaş Atı Filmi Fragman izle

http://www.youtube.com/watch?v=KBufty7PREo

Savaş Atı Filmi Konusu

1. Dünya Savaşı sırasında kırsal İngiltere ve Avrupa arasında geçen “Savaş Atı”, Joey adlı bir at ile onu evcilleştirip eğiten Albert adında genç bir adam arasındaki muazzam dostlukla başlıyor. İkili mecburen ayrı düşüyor. Atın savaş boyunca yaptığı sıra dışı yolculuğu anlatan film Tarafsız Topraklar’da duygusal sona yaklaşırken atın karşılaştığı herkesin, İngiliz süvarilerin, Alman askerlerinin, bir Fransız çiftçi ve onun torunun hayatlarını nasıl değiştirdiğini konu ediyor.

Savaş Atı Filmi Oyuncuları ve Yapım Bilgisi

Yapım: 2010_2011  –  ABD
Tür: Biyografi,  Casusluk,  Dram,  Gizem,  Savaş,  Suç
Süre: 86 dakika
Yönetmen: Steven Spielberg
Oyuncular: Toby KebbellDavid ThewlisEmily Watson,  David Kross,  Stephen Graham,  Eddie Marsan,  Benedict Cumberbatch,  Peter Mullan,  Celine Buckens,  Robert Emms,  Jeremy ırvine,  Leonhard Carow,  Sarah Jane O\’neill,  ırfan Hussein,  Michael Koltes,  Patrick Kennedy,  Nicolas Bro,  Geoff Bell,  Tom Hiddleston,  Rainer Bock,  Niels Arestrup
Senaryo: Richard Curtis,  Lee Hall
Senaryo (Kitap): Michael Morpurgo
Yapımcı: Steven Spielberg,  Frank Marshall,  Kathleen Kennedy,  Revel Guest

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap