Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Şefkat Tepe oyuncuları değerlendirmem

Şefkat Tepe oyuncuları değerlendirmem

Hepiniz görmüşsünüzdür arkadaşlar *STV’de yayınlanan Şefkat Tepe Dizisini. Dizi basit efeklerin yanı sıra da çok amatör çekimleri var gibi geldi bana . Benim ufak kardeşim diziyi takip ederken gördüm. Özellikle Serdar Komutan Mert kılıç konuşmaları aslı rolündeki kızın konuşmaları filan olabildiğince saçma geldi ki inanın görünce sizde kendinizden geçebilirsiniz. Özellikle Şahin rolündeki nişancı Mehmet Korhan Fırat’ın yaptığı atışlar bana baya saçma geldi yani bilmiyorum.

Diziyi seyrettikten sonra kimmiş bunlar diyerek bir araştırma yapmak istedim. Mert Kılıç Kimdir*sorusuna bulduğum cevaplar beni çok hayrete düşürdü. Daha önceden bu abimiz bir topçuymuş fakat sonra gerekli yetenek olmadığı için oyunculuk sektörüne adım atmış. Zaten şaşırmamak eldemi.

Daha sonra kim olduğunu ve biyografisini merak ettiğim diğer isim Mehmet Korhan fırat kim olduğu. Aslıdan pek bir bilgi bulamadım baya şaşırdım. Sanırım oda buralara torpille gelmiş birisi. Yorumlara göre dizideki karakterine tamamen ters bir isim . Neyse çok zorlamamak lazım oyuncuların biyografilerine ulaşıp kim olduklarını bulduğum kaynak siteyi paylaşayım sizde bakabilirsiniz.*http://www.kimdirbu.com/

Etiketler:

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap