Buradasınız : Ana Sayfa //TV Dünyası//Selen Seyven Facebook Fotoğrafları

Selen Seyven Facebook Fotoğrafları

Genco dizisi ile tanıdığımız güzel oyuncu Selen Seyven bu gece(27 Aralık 2011) CNN TÜRK kanalında yayınlanan ve Mesut Yar’ın sunduğu Burada Laf Çok programının konuğuydu. 25 yaşındaki Selen Seyven son olarak TRT 1’de yayınlanan ve 7’den 70’e birçok hayranı olan Leyla ile Mecnun dizisinde rol alıyor. (Bu arada Leyla ile Mecnun Dizisi’nin, Milliyet tarafından düzenlenen 2011 yılının en iyi dizisi yarışmasında 42 binden fazla oy alarak, yılın en iyi dizisi seçildiğini belirtelim.)

Selen Seyven 2006 yapımı olan Janjan isimli sinema filmindeki Güzel Alaz rolüyle de dikkatleri üzerine çekmişti. Oyuncu Janjan Filmi’ndeki sevişme sahnesi ile magazin haberlerinde yer almıştı.

Selen Seyven Janjan Filmi Sevişme Sahnesi

http://www.youtube.com/watch?v=On9dUvq-KGo

Ankara doğumlu Selen Seyven, oynculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almış olup; tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Yazımızda Selen Seyven’in internette birçok sitede bulabileceğiniz fotoğraflarına yer vermek yerine, oyuncunun facebook hayran sayfasında bulunan fotoğraflarını sizlerle paylaşmak istedik.

Selen Seyven Facebook Fotoğrafları

Etiketler: , , , , , , , ,

1 Yorum yapılmış " Selen Seyven Facebook Fotoğrafları "

  1. Nigar dedi ki:

    Merhaba ben Azerbeycandanim Sizi çok seviyorum çekildiyiniz bir cok diziyi izledim Sizin çekildiyiniz dizilerden en cok,beyendiyim Avrupa Avrupa dizisidir.şu an diziyi izliyemiyorum Tatile cıktınızı biliyorum iyi tatiller,Avrupa Avrupa dizisinin devamını cok istiyorum.Sizi çok özledim Sizi çoooooooook Ama çooooooooooooooook Seviyorum Oyunculuk hayatında Size başarılar diliyoru unutmayın Sizi Azerbeycandada bir kardeşiniz vaor.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap