Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Selen Soyder Kimdir? Selen Soyder Fotoğrafları

Selen Soyder Kimdir? Selen Soyder Fotoğrafları

Selen Soyder Twitter da neden topik oldu?

Selen Soyder’in kolu kırıldı. Selen Soyder sağ kolundan ameliyat olan Selen Soyder için geçmiş olsun mesajlarından dolayı twitter de en çok konuşulanlar arasına girdi.

Tolgahan Sayışman ve Selen Soyder

Adını  Tolgahan Sayışman ile ve oynadığı dizilerle duyuran güzel model Selen Soyder, son günlerde evlenecekler gözüyle bakılan Tolgahan Sayışman ile bir alışveriş merkezinin ortasında feryat figan kavga etmesiyle yine gündeme oturdu.

Selen Soyder Biyografisi

Mükerrem Selen Soyder (26 Aralık 1986, Alsancak_İzmir) Türk model ve 2007 Türkiye güzeli.

İlk ve ortaöğrenimini Izmir Alsancak Salih Isgoren ilkogretim okulunda tamamlayan Selen Soyder, liseyi de İzmir Selma Yiğitalp Lisesi´nde tamamladı.Aynı sene Anadolu Üniversitesi halkla ilişkiler bölümüne girdi.

2006 yılında Miss Model Of Turkey yarışmasında Türkiye’nin en iyi modeli seçildi ve Miss Bikini Of The Universe yarışmasında Çin Halk Cumhuriyeti’nde ülkemizi temsil etti. İlk 5′e giren Selen Soyder, ülkemize en iyi milli kostüm ödülünüde getirdi.

Türkiye’ye döndükten sonra Rock grubu Çalar Saat´e, ilk kliplerinde yer alarak destek verdi. Çeşitli reklam filmleri ve müzik kliplerinde rol aldı. 2007 yılında Star TV’nin düzenlediği ve 1200 kişinin başvurdugu Türkiye Güzellik Yarışması Miss Turkey 2007′de Türkiye güzeli seçildi ve Türkiye´yi Miss World 2007´de 106 ülkenin içinde Çin’in Sanya adasında temsil etti. İlk 5′e giremedi. Kariyerine modellik üzerine değil oyunculuk üzerine devam etmiştir.

2007 yılında Vakko’nun modeli olarak kataloglarda yer almıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Tarih bölümü öğrencisidir.

Boyu 1.77 cm

Saç rengi Bakır kızıl

Göz rengi Koyu kahverengi

Ölçüleri 89-60-90

selen soyder

Selen Soyder

selen soyder

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap