Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Sema Bekmez Murat Göğebakan’ın Yine Karşısına Çıktı

Sema Bekmez Murat Göğebakan’ın Yine Karşısına Çıktı

Aşkın Gözyaşları ismiyle çıkarttığı yeni albümüyle beğeni toplayan Murat Göğebakan‘ın, kanser olduğu dönemde kendisini aldattığını öğrendiği eski eşi Sema Bekmez yine karşısına çıktı. Yemek yemek için gittiği mekanın duvarlarındaki fotoğraflar arasında eski eşi Sema Bekmez ve kendisinin içinde olduğu fotoğrafı gören Göğebakan‘ın canı bu durum karşısında oldukça sıkıldı. Mekandaki görevlilerden “bu kadının yüzünü görmeye dayanamıyorum, bu fotoğrafı kaldırır mısınız” diye ricada bulunan Göğebakan‘ın isteği kırılmayarak, fotoğraf duvardan kaldırıldı.

---Sponsor Reklamlar---

Sema Bekmez Murat Göğebakan Fotoğrafı

Sema Bekmez Murat Göğebakan Fotoğrafı

Sema Bekmez Murat Göğebakan Fotoğrafı

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , , ,

1 Yorum yapılmış " Sema Bekmez Murat Göğebakan’ın Yine Karşısına Çıktı "

  1. mustafa karadeniz diyor ki:

    Sırf leklam olsun diye bozlundağını tekrar gündeme getirmek çok aptalca…Bu murat göğebakan bunu hep yapıyor aslında..her albüm öncesi duygu sömürüsü yapmaya alıştı…

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Dünyanın ve Türkiye'nin Top 10'ları için Top 10 sitemizi, Hayatın karmaşıklığından kurtulup rahatlatıcı bir mola vermek için Sosyal Hayat sitemizi, hayata her açıdan farklı bir yaklaşım yapmak için elit blog ve kareay sitemizi ve e okul sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir evden eve nakliyat için Eskişehir Nakliyat bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.
DMCA.com Yandex.Metrica