Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Sema Bekmez Murat Göğebakan’ın Yine Karşısına Çıktı

Sema Bekmez Murat Göğebakan’ın Yine Karşısına Çıktı

Aşkın Gözyaşları ismiyle çıkarttığı yeni albümüyle beğeni toplayan Murat Göğebakan‘ın, kanser olduğu dönemde kendisini aldattığını öğrendiği eski eşi Sema Bekmez yine karşısına çıktı. Yemek yemek için gittiği mekanın duvarlarındaki fotoğraflar arasında eski eşi Sema Bekmez ve kendisinin içinde olduğu fotoğrafı gören Göğebakan‘ın canı bu durum karşısında oldukça sıkıldı. Mekandaki görevlilerden “bu kadının yüzünü görmeye dayanamıyorum, bu fotoğrafı kaldırır mısınız” diye ricada bulunan Göğebakan‘ın isteği kırılmayarak, fotoğraf duvardan kaldırıldı.

Sema Bekmez Murat Göğebakan Fotoğrafı

Sema Bekmez Murat Göğebakan Fotoğrafı

Sema Bekmez Murat Göğebakan Fotoğrafı

Etiketler: , , , ,

2 Yorum yapılmış " Sema Bekmez Murat Göğebakan’ın Yine Karşısına Çıktı "

  1. mustafa karadeniz dedi ki:

    Sırf leklam olsun diye bozlundağını tekrar gündeme getirmek çok aptalca…Bu murat göğebakan bunu hep yapıyor aslında..her albüm öncesi duygu sömürüsü yapmaya alıştı…

    • semra demirci dedi ki:

      ne alakası var ya sizlerde alışmışınız hep aynı cevabı vermeye neymiş duygu sömrüsüymüş..hey allahımm ya kim neyi anlamazsa hor görüp yadırgarsa onu yaşatmadan canını alma.o da bir insan sonuçta soytarı da değil sonuçta reklamada ihtiyacı var fakat hastalığıda reklam değil yani etkilenmişki kaldırın laneti gözümün önünden demiş..

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap