Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Senden Bana Kalan Filmi (The Descendants) Fragman izle

Senden Bana Kalan Filmi (The Descendants) Fragman izle

Başrollerinde usta aktör George Clooney’in yer aldığı Senden Bana Kalan Filmi 24 Şubat 2012 cuma günü vizyona girecek olan iki filmden birisi. Senden Bana Kalan Filmi‘nde George Clooney’in canlandırdığı Matt King karakterinin karısının bir kaza sonucu hayatını kaybetmesi ve bu süreçten sonra iki kızıyla ilişkileri konu alınıyor. Biraz komedi, biraz dram öğelerinin işlendiği Senden Bana Kalan Filmi hakkında ayrıntılı bilgiyi yazımızın devamında bulabilir, filmin fragmanını izleyebilir ve film hakkında yorumlarınızı yorum panelinden yapabilirsiniz.

Senden Bana Kalan Filmi Afiş

Senden Bana Kalan Filmi

Senden Bana Kalan Filmi

Senden Bana Kalan Filmi Fragman izle

Senden Bana Kalan Filmi Konusu

Toprak sahibi zengin bir baba olan Matt King (George Clooney), eşinin trajik bir bot kazası geçirmesinden sonra,  geride kalan iki kızı ile ilişkisinin hiç de hayal ettiği gibi olmadığını farkeder. Matt, kızları ile olan ilişkisini düzeltmeye kararlıdır fakat gittikçe kötüye giden akıl sağlığı onun için hayatı oldukça zorlaştıracaktır.

Senden Bana Kalan Filmi Oyuncuları

Yapım: 2011  –  ABD
Tür: Dram,  Komedi,
Yönetmen: Alexander Payne,
Oyuncular: George Clooney,  Matthew Lillard,  Judy Greer,  Robert Forster,  Shailene Woodley,  Julianna Rose Mauriello,  Beau Bridges,  Mary Birdsong,  Michael Ontkean,  Fileena Bahris,  Mark Ahsing,  Linda Rose Herman,  Dane Justman,  Nick Krause,  Amara Miller,  Barbara L. Southern,  Celia Kenney,  Davo Coria,  J. Philip Koontz,  George Simms,  Stephen Meyers,  Jordan Kirkwood,  Carol Fullerton,  Tom Holowach,  Courtney Diehl,  Matt Esecson,  Joji Yoshida,  Rob Huebel,  Milt Kogan,  Scott Michael Morgan,  Paul Edney,  Matt Corboy,  Sonya Balmores,  Patricia Hastie,  Larry Wegger,  Troy Manandic,
Senaryo: Alexander Payne,  Nat Faxon,  Jim Rash,
Senaryo (Kitap): Kaui Hart Hemmings,
Yapımcı: Alexander Payne,  Jim Burke,  Jim Taylor,  George Parra,  Kalidas,

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap