Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Serdar Ortaç Kiminle Evlenecek

Serdar Ortaç Kiminle Evlenecek

Müzmin bekar olarak tanınan ve birçok bayanla birliktelik yaşamış Serdar Ortaç mutluluğu Luiz adlı sevgilisinde bulmuşa benziyor. Bunu da evlilik sinyalleri vererek belli eden sanatçı:

Luiz ile evlilik için “Kısmet” derken, çifte yakın çevreler çiftin ilkbahar aylarında dünya evine gireceğini öngörüyor.

Serdar Ortaç Evleniyor mu?

Bir eğlence mekanında Bayram nedeniyle sahneye çıkacak olan Serdar Ortaç sevgilisi Luiz ile birlikte İzmir’in Çeşme İlçesi’nde kameralara yakalandı. Önce Alaçatı Tuval Restaurant’ta her zamanki masalarına oturup yemek yiyen çift, daha sonra Aya Yorgi Koyu’nda bulunan Sole Mare Beach Club’da sabahın ilk saatlerine kadar eğlendi.

Luiz, Alaçatı’da Ortaç’ı kendi elleriyle besledi. Objektiflerin karşısına eliyle Ortaç’ın yüzünü seven Luiz, sevgi gösterisinde bulundu. Gecenin ilerleyen saatlerinde Sole Mare Beach Club’dan çıkan aşıklar, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Evliliğin kısmet işi olduğunu belirten Ortaç, “Hiç belli olmaz. Belki yakın zamanda bile olabilir” dedi.

Çeşme’de sürekli denize girip şakalaşan, sarmaş dolaş yüzüp eğlenen sevgililer önceki gün yine objektiflere takıldı.

Serdar Ortaç’ın sarışın sevgilisinin güzel annesi ise çifti bir an olsun yalnız bırakmıyor. Neredeyse her fotoğraf karesinin içinde görüntülenen genç anne de halinden hayli memnun görünüyor.

19 yaşındaki sevgilisi Luiz ile suyun içinde aşk yaşayan 42 yaşındaki Serdar Ortaç’ın keyfine diyecek yok. Yaşı popçudan ufak olan müstakbel kayınvalide Elizabeth ise 40 yaşında.

Serdar Ortaç sevgilisi Luiz

Serdar Ortaç ve Sevgilisi Luiz

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap