Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Serkan Uçar Ece Erken’in Eşi Kimdir?

Serkan Uçar Ece Erken’in Eşi Kimdir?

2014 Haziran ayında evlenen Ece Erken-Serkan Uçar çifti,  07 Aralık 2014  aileleri ve yakın dostlarının katıldığı bir düğün yaptı.(Aileleri ile sulh sağlandıktan sonra)

Ece Erken Serkan Uçar dan Boşanacak mı?

Son günlerede Ece Erken’in evliliği ve hamileliği konuşulurken bir anda magazin dünyasına bomba gibi bir haber düştü. Ece Erken 4 ay önce iş adamı sevgilisiyle evlenmiş ve 3 aylık hamile idi tabiki Etiler’deki bir eğlence mekanı olan Sahne İstanbul’da eşiyle Serdar Ortaç’ı dinlemete gidne kadar. çünkü Serkan Uçar, Serdar Ortaç tarafından eşi Ece Erken için sahneden söyledikleri şu sözler üzerine adeta deliye döndü: “Ee bak evlendiniz, ne güzel çocuk da yaptınız. Ece bize de öğretin nasıl yaptığınızı. Serkan bir ara da senle buluşup kaynaşalım, konuşalım.” Eşiyle lavabolar bölümünde tartışmaya başlayan Serkan Uçar araya giren korumaları da tehdit etti. Setkan Uçar’ın bir ara beni Cumhurbaşkanı nı aratmayın demesi büyük ilgi çekgi. Bununla birlikte kim bu Serkan Uçar? Sayın Cumhurbaşkanı Recep  Tayyib Erdoğan ile tanışıklığı var mı? Varsa nasıl bir ilşki gibi soruları akıllara taşıdı. 

Tüm yaşanalar sonunda Serkan Uçar, Ece Erken’i almak için mekana  girmek istediğinde eşinin gittiğini söyleyen görevlilere bu kez, “O karıyı boşayacağım nasıl benden habersiz gider ulan.” diye bağırması geceye damgasını vurdu. Bakalım hamile Ece Erken ve eşi Serken Uçar ile olan bu tatsız durum tatlılıya bağlanacak mı?

Serkan Uçar Kim?

Serkan Uçar’ı Ece Erken ile olan ilişkisine kadar medya da tanımayanlar ünlü galerici Nurettin Uçar’ın oğlu denince tanıyabilirler. Ece Erken den 11 yaş küçük olan Serkan Uçar 26 yaşında.Florya’da bulunan FLY Motors’un sahibi ve galericilik yapıyor. Serkan Uçar ‘ın babası bu evliliğe başından beri karşı olduğu da biliniyordu. 

Serkan Uçar

Serkan Uçar0

Etiketler: , , , ,

4 Yorum yapılmış " Serkan Uçar Ece Erken’in Eşi Kimdir? "

 1. İlker dedi ki:

  Ece erkenin üstünden istanbul geçti orospunun teki

  • AYKIRI dedi ki:

   çok ayıp soyledikleriniz, kadının özel yaşamı kimseyi ilgilendirmez, türkiyede erkek yapınca playboy oluyor , kadın yapınca kınanıyor.çifte standart.

 2. gül dedi ki:

  ece ERKEN kibar bir bayan kendisine (ulan, Karı)gibi hitapta bulunabileceğini düşündüğü birisiyle evleneceğini düşünmüyorum.

 3. Ms.Tara dedi ki:

  Дönçelikle merhabalar. Ya neden her kesin özel hayatına mudahile ediyosumnuz? Bu dögrumu sizce? Yeni evlileri bi türlü rezil ediyosunuz . Lütfen yapmayın olar olmaz şeyler yazıyosunuz .Yeni temeli koyulmuş bi aileyi yıka bilirsiniz paramparca ede bilirsiz yapmayın kendi reytinginizi yükseltmekcin yapıyosunuz . No commemt

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap