Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografiler//Sertab Erener’in Kocası Emre Kula Kimdir?

Sertab Erener’in Kocası Emre Kula Kimdir?

Sertab Erener, İzmir’in Seferihisar İlçesi’nde bir süredir isminin anıldığı gitarist Emre Kula ile evlendi. Seferihisar Belediyesi’nde 4-5 kişinin katılımıyla düzenlenen nikahı 06 temmuz 2015 Pazartesi kıyıldı.

Sertab Erenerin Eşi Emre Kula

Sertab Erenerin Eşi Emre Kula

Emre Kula Kimdir?(Sertap Erener’in Eşi)

Şuan belli bir yaş ortalamasının altında ya da üstünde olan kime Sertab Erener‘in  sevgilisi-eşi-aşkı-kimle evli gibi sorularından birini yöneltseniz size 18 yıl birlikte olduğu müzisyen Demir Demirkan’dan başkasının adını söyleyemeyecektir. Sertab Erener ve Demir Demirkan adı öyle özdeşleşmişti ki Eylül 2014’te bir anda ayrıldılar haberi tüm sevenlerinde hayretle karşılaşmıştı. Aradan geçen süre zarfında Demir Demirkıran‘ın ismi lise aşkı ile anılmış ve magazin haberlerinde resimleri yer almıştı. Sertab Erener cephesinde ki sessizlik sürerken Emre Kula ismiyle arasında aşk söylentileri şu günlerde dillendirir oldu. Haliyle kim bu Emre Kula sorusu sorulmaya başlandığında, Emre Kula’nın Sertab Erener’in yakın arkadaşı Can Bonomo’nun orkestrasında gitaristi olduğu öğrenildi.

Emre Kula Kim?

30 yaşındaki gitarist Emre Kula ile 50 yaşındaki Sertab Erener aşkı gündeme oturunca, Emre Kula hakkında ulaşabildiğimiz bilgileri yazımızda toplamaya çalıştık. Yıldız Teknik Üniversitesi jazz gitar bölümü mezunu olduğu bilgisi dışında sanal alemde çok fazla bilgi yer almayan Emre Kula hakkında araştırmamız devam edecek.

Sertap Erener-Emre Kula

Sertap Erener-Emre Kula

Etiketler: , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap