Buradasınız : Ana Sayfa //Kitap Tavsiyeleri//‘Şeytanı Uyandırma’ Kitabı John Verdon

‘Şeytanı Uyandırma’ Kitabı John Verdon

Cinayet romanlarıyla okuyucuyu inanılmaz hikayelerin içine sürükleyen John Verdon‘un son kitabı Şeytanı Uyandırma kitabı da bir solukta okuyabileceğiniz akıcı bir anlatıma sahip. Aklından Bir Sayı Tut ve Gözlerini Sımsıkı Kapat adlı kitaplarında olduğu gibi bu katabında da cinayetler içinde kendiniz kaybedecek bir taraftanda kitabın büyüsünden hiç bitmesin isteyeceksiniz. En çok satanlar listesinin başlarında bulunan John Verdon’ın Şeytanı Uyandırma Kitabını okumanızı tavsiye ediyorum. Akıcı bir dille yazılmış olan kitap sizi sıkmadan bir solukta okuyacağınız tarzda bir roman. John Verdon ‘Şeytanı Uyandırma’ kitabı bilgileri ve yorumlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Şeytanı Uyandırma

Şeytanı Uyandırma

Şeytanı Uyandırma Kitabı Arka Kapak Yazısı

Asla o karanlık odaya girme. Sabaha çıkmak istiyorsan şeytanı uyandırma.

Hiçbir cinayet kusursuz değildir. Özellikle Dahi Dedektif Dave Gurney bir olaya müdahil olup hiç kimsenin göremediği detayları ortaya çıkardığında, çıkışı olmadığı düşünülen labirentin çıkışını ustalıkla bulduğunda…

Gurney, bir seri katil üzerine belgesel hazırlayan genç bir kıza danışmanlık yapmayı kabul eder. On yıl önce yaşanan bu olaylarda kurbanların hepsi keskin bir nişancı tarafından zifiri karanlıkta, pahalı Mercedes arabalarını kullanırken, aynı açıdan ve noktadan kusursuz biçimde vurulmuş ve bedenlerinin yanına birer oyuncak hayvan bırakılmıştır. Asla aydınlatılamayan bu cinayetlerin üstüne bir perde çekilmiştir ve kimse bu perdeyi kaldırabilecek kadar cesaretli değildir. Tek bir kişi dışında.

Gurney’in, kimseye izini belli etmeyecek kadar dahiyane bir plan yapmış olan bu caniyle oynayabileceği tek bir oyun vardır. Ölüm oyunu: Kendini hedef göster, o sana gelsin.

“Zeki bir adamı karmaşık bulmacalar çözerken izlemek müthiş bir keyif. Gurney işte bu yönüyle farkını ortaya koyuyor.”
New York Times

“Her sayfada artan gerilimle, bir psikopatın iç dünyasının derinliklerine ineceksiniz.”
Publishers Weekly

“Şaşırtıcı bir son ve tam bir şaheser. Tırnaklarınızı kemirtecek kadar heyecan verici.”
New York Journal of Books

Şeytanı Uyandırma Kitap Bilgileri

Yazarı: John Verdon

Yayın Evi: Koridor

Çeviren: Ender Nail

Yayın Yılı: 2012

Sayfa Sayısı: 538

Dili: Türkçe

Fiyatı: 22.00TLSİT

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap