Buradasınız : Ana Sayfa //Diziler//Show TV’nin Yeni Dizisi Salih Kuşu

Show TV’nin Yeni Dizisi Salih Kuşu

Salih Kuşu Dizisinde Galatasaray Bayrağı Çöpe mi atıldı?

Show TV’nin merakla beklenen dizisi Salih Kuşu bu akşam seyirci karşısına çıkmıştı. Ama dizide öyle bir sahne yer aldı ki Galatasaray bayrağının çöpe atıldı doğal olarak bu sahne sarı kırmızılı taraftarın tepkisini çekti. Galatasaraylı taraftarların tepkileri üzerine Twitter’da açıklama yapan dizinin senaristi Gani Müjde, “Çöp sahnesi senaryoda yoktu. Sahne atıldı ve ekleyen arkadaşa gereken ceza verildi. İncinen arkadaşlardan sorumlu olmasam da özür dilerim” dedi.

Salih Kuşu Dizisi

Salih Kuşu 9 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de başladı. Fakat Show Tv’nin, diziden gelecek izlenme oranlarına göre ve dizinin diğer kanallardaki rakiplerine göre saatini ve gününü değiştirmesi kaçınılmaz gibi gözüküyor. Show Tv’nin geniş ve ünlü bir kadroyla başladığı yeni dizisi Salih Kuşu Oyuncu kadrosu şöyle:

Başrollerde Levent Ülgen, Ayçin İnci, Goncagül Sunar, Bekir Aksoy ve Murat Eken’in yer aldığı “Salih Kuşu” dizisinin ekibinde Nevra Serezli ve Bülent Kayabaş gibi usta oyuncularla birlikte Mustafa Uzunyılmaz, Evren Duyan, Burçin Bildik, Anıl Çelik, Elvin Levinler, Aycan Koptur, Fulden Akyürek ve Barış Kıralioğlu gibi dikkat çeken isimler de yer alıyor.

Sevilen dizi ve yapımlar ile tanıdığımız Gani Müjde’nin yazdığı Salih Kuşu bu yönüyle de bir adım önde gözüküyor. Ve dizinin konusu şöyle: Dizinin ana karakteri Bahtiyar(Levent Ülgen),  ayı nasıl geçireceğinin hesabını yapan ve ne iş olsa yaparım diyen biridir. Fakirhanesinde bir kızı, bir oğlu, kaynanası ve karısıyla yaşar. Fakat karısı Vesile’nin kardeşi dalavereci sahtekar Sömüray, ailenin ocağına her defasında incir ağacı diker. Bahtiyarın tıpatıp benzeri multimilyoner Salih Bey’in ortadan kaybolması ve bir sürü olayın ardından bizim fakir Bahtiyar’ın Salih Beyin yerine geçmesi ile olaylar içinden daha da çıkılmaz bir hal alır. Salih’in eski Türkiye güzeli karısı, eski sevgilileri ve eski karısı derken Bahtiyar’ın eli eteği iyice birbirine karışır ve asıl eğlence o zaman başlar…

salih kuşu dizisi oyuncuları

Salih Kuşu Dizisi Oyuncuları

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica