Buradasınız : Ana Sayfa //Eğlence//Side Keşif Turları

Side Keşif Turları

İnsanların büyük bir kısmı günümüzde tatil amacı ile tur arayışına girdikleri zaman bunun için pek çok farklı kriteri incelemeyi tercih ediyorlar. Keşif turları düşünüldüğü gibi sıkıcı ya da bilindik tarzda hazırlanmıyor. Özellikle de Side’de var olan bu turlar şehrin kendi ile bütünleşmiş olan özelliklerini çok daha fazla insana tanıtmak amacı ile hazırlanıyor. Böyle olunca da insanlar katılacakları bu turlar ile beraber her zaman istedikleri güzel anıları da elde etmiş olacaklardır.

Side Manavgat Tekne Turu

Söz konusu Side olduğu zaman insanların büyük bir kısmının aklına öncelikli olarak Manavgat bölgesindeki şelaleler geliyor. Yerli yabancı binlerce turist tarafından ziyaret edilen şelalelerini profesyonel bir şekilde görmek isteyen insanlar, Side Manavgat tekne turu nu tercih ederek en güzel yerleri görme imkanına erişmiş olacaklar. Üstelik aralarda verilecek olan molalar ile birlikte sıcakların en çok kendini gösterdiği zamanlarda soğuk suların keyfi çıkartılmış olacaktır.

side-manavgat tekne turu

Side Cabrio Açık Otobüs Turu

Tüm bir gün boyunca Side’nin en güzel yerlerini gezmek isteyen insanlar, bunun için Side Cabrio açık otobüs turunu seçebilirler. Başta Side’nin en gözde noktası olan Manavgat Şelalesi olmak üzere akla gelen gelmeyen pek çok yer üstü açık olan bu otobüsler ile rahatlıkla gezilecektir. Gezi esnasında tur rehberi akılda kalabilecek olan her türlü soru işaretini gidermekte ve böylece bir yandan yeni yerler keşfedilirken diğer bir yandan da Side daha öncesinde hiç olmadığı kadar farklı bir gözle gezilmiş olur.

Side Jeep Safari

Side’de bulunan doğal yaşamı tüm çıplaklığı ile görmek, buradaki doğa yaşamını görmeyi isteyen herkes Side Jeep safari turunu rahatlıkla tercih edebilir. Bu tur dahilinde insanlar Toros Dağları’nı keşfe çıkacak, burada yer alan köy evlerini ziyaret edebilecekler. Side’de bulunan muhteşem göl manzarasına karşı yenilecek olan öğle yemeği ise turun en güzel anlarından bir tanesi olacak. 6 ila 8 kişilik olan jeeplerde yapılacak olan safari ile birlikte hem etraftaki birbirinden güzel noktalar gezilecek hem de rehber tarafından verilen bilgiler ile Side’ye farklı bir gözle bakılacak.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap