Buradasınız : Ana Sayfa //Ücretsiz Programlar//Site İşleyişi Nasıl Olur

Site İşleyişi Nasıl Olur

Aktif işlemler için Facebook video indirici sitemize giriş yaptığınızda ilk önce üst kısımda bir üyelik giriş butonu bulunmaktadır , buradan hiçbir üyelik bilginizi girmeden Facebook’tan direkt olarak eşleşmesi alınarak bağlantı kurabilirsiniz. Eğer Facebook adresiniz yoksa giriş bölümünden önce üye ol butonuna tıklayarak oradan üyelik işlemlerinizi eksiksiz şekilde girerek siteyi kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha sonrasında işleminize bilgisayarınıza bağlı farenizin sağ kısmını kullanarak beğendiniz videonun linkini kopyalayarak devam edersiniz. Kopyaladığınız linki internet sitemizin tam ortasındaki boşluğa gene farenizin sağ bölümünü kullanarak yapıştırabilirsiniz ve böylelikle aşağıdaki dönüştür butonuna basarak videonuzu hızlı şekilde indirim sağlayabilirsiniz. İndirme işleminden sonra farklı kaydet seçeneğine tıklayarak dosya adında çeşitlilik yapabilirsiniz, dosya formatında çeşitlilik yapabilirsiniz, belgenin nereye kaydedileceğine kendiniz karar, verebilirsiniz.

Facebook Video indir

Hızlı ve Güvenli Tercih

URL kopyalama işlemleri sırasında bilgisayarınıza bağlı olan farenizin sağ seçeneğinden bir çok çeşitli işlem yapabileceğiniz menü karşınıza çıkar. Bu çıkan küçük penceredeki seçeneklerden hiçbirini tıklamadan yalnızca kopyala ve yapıştır seçeneklerini kullanmalısınız. Eğer bu işlemler size zorlu geliyorsa artık her şeyin kolayı çıktığı gibi klavyeden da kısa olarak kullanarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi klavyenin Ctrl C  ve Ctrl V seçenekleriyle gerçekleştirebilir ve hızlı şekilde işleminizi yapabilirsiniz. Kopyaladığınız daha sonrada yapıştırmaya çalıştığınız linkte herhangi bir hata veya sorun varsa işlemi tekrar etmeniz gerekmektedir. Bazı videoların kilit sisteminden dolayı telif hakkı isteniyor, bu yüzden de sitemiz herhangi bir korsan işe ortak olmak amacıyla bu videoların indirme işlemini gerçekleştirmez, otomatikman zaten kendi kilit sisteminin ortaya koyan Facebook video indirici sistemimiz hiçbir şekilde kilitli dosyaları dönüştürmez.

İşlemleri sırasında herhangi bir aksaklık yaşarsanız bununla ilgili bilgi sitemizde mevcut olan YouTube videosunu da bulabilirsiniz. Eğer bu videosu hızla aradığınız bilgiyi bulamadıysanız sistemimizle ilgili bilgilerin mevcut olduğu sözlüklerden de hakkımız araştırmalar yaparak kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Her türlü bilgi güvenliği çok önemlidir bizim sitemizde, üyelik yaptığınıza yalnızca adınız, soyadınız gibi bilgilerinizi giriş yapmamıza rağmen , çok yüksek bir güvenlik oluşturup hakkınızda herhangi bir dosya ile ilgili bilgiler hiçbir alıcı ile paylaşılması söz konusu bile olmaz. Facebook video indirici sayesinde bir çok heyecanı kesintisiz yaşayabilirsiniz.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap