Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Siyahlı Kadın Filmi [Fragman] izle

Siyahlı Kadın Filmi [Fragman] izle

Harry Potter serisi ile tanıdığımız Daniel Radcliffe‘in başrollerini üstlendiği Siyahlı Kadın Filmi 9 Mart 2012’de ülkemizde vizyona girecek. Orjinal adı The Woman in Black olan Siyahlı Kadın Filmi, dram, gerilim ve korku öğelerini içinde barındıran bir konuya sahip. Siyahlı Kadın Filmi ile ilgili ayrıntılı bilgiyi yazımızın devamında bulabilir, filmin fragmanını izleyebilir ve film hakkında yorum yapabilirsiniz.

Siyahlı Kadın Filmi Afiş

siyahlı kadın filmi

siyahlı kadın filmi

Siyahlı Kadın Filmi Fragman izle

Siyahlı Kadın Filmi Konusu

Klasik hayalet hikâyesine dayalı olarak The Woman In Black, oğlunu terk etmek zorunda kalıp Eel Marsh Malikhânesi’nin yeni ölmüş sahibinin işlerine katılmak için uzak bir köye seyahat eden avukat Arthur Kipps’in (Daniel Radcliffe) yaşadığı olayları anlatıyor.Eski köşklerde yalnız başına çalışan Kipps, kasabanın trajik ve işkence dolu sırlarını ortaya çıkarmaya başlıyor. Yerel çocukların gizemli yollar ile öldürüldüğünü anlayan Kipps’in korkusu artmaya başlıyor. Siyahlar içerisinde intikamcı bir kadın tarafından tehdit edilen Kipps, terörün dönügüsünü kırmak için bir yol bulmalı. The Woman In Black filminde Ciaran Hinds (TINKER, TAILOR, SOLDIER, SPY) ve Janet McTeer (TUMBLEWEEDS) gibi oyuncular da yer alıyor. Film, Susan Hill’in romanından ekranlara Jane Goldman tarafından uyarlanıyor. Ve yapımın yönetmenliğini James Watkins üstleniyor. (EDEN LAKE).

Siyahlı Kadın Filmi Oyuncuları

Yapım: 2010_2012  –  İngiltere
Tür: Dram,  Gerilim,  Korku
Yönetmen: James Watkins
Oyuncular: Daniel Radcliffe,  Ciaran Hinds,  Janet McTeer,  Paul J. Dove,  Alexia Osborne,  ,  Nastia Walsh,  Aoife Doherty,  Sidney Johnston,  Alisa Khazanova,  Mary Stockley,  Teresa Churcher,  David Burke,  Shaun Dooley
Senaryo: Susan Hill,  Jane Goldman
Yapımcı: Simon Oakes,  Nigel Sinclair,  Richard Jackson,  Roy Lee,  Brian Oliver,  Paul Ritchie,  Guy East

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap