Buradasınız : Ana Sayfa //TV Dünyası//Songül Karlı Su Gibi de Metin Yüncü ile Evlendi

Songül Karlı Su Gibi de Metin Yüncü ile Evlendi

Songül Karlı Su Gibi Programında Evlendi

Su Gibi programında 5 yıl boyunca 248 çifti evlendiren Songül Karlı, bugünkü canlı yayında  249. çift olarak ekranlarda evlendi. Stüdyoya Keremcem’in ‘Sensiz Olmaz Ki’ şarkısıyla giren Songül Karlı ve müstakbel eşi Metin Yüncü Bey daha sonra Ebru Gündeş’in şarkısı eşliğinde dans etti.

Stüdyo’da kıyılacak nikahta Songül Karlı’nın şahitliğini Mustafa Gülnahar ile eşi Neslihan Gülnahar yaparken damat Metin yüncü’nün şahitleri Abdullah Varlı, Yılmaz Alp ve futbolcu Fatih Akyel oluyor.

songül karlı ve eşi metin yüncü

songül karlı ve eşi metin yüncü

“BENİMLE ÖLECEK MİSİN”

Stüdyoya kurulan nikah masasına oturan çift nikah memuresinin isteğiyle kız isteme merasimini yeniden tekrarladı. Metin Yüncü, Songül Karlı’ya ‘Benimle ölecek misin’ sorusunu yöneltti ve SongüKarlı da kabul edip damadı öptü.

Nikah masasında nikahlarının kıyılmasını bekleyen çift derbi iddiasına girdi. Yarın akşam Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanacak maç için kazanan taraf karşı takımın formasını giymek üzere iddiaya girdi. Galatasaray taraftarı olan Songül Karlı Fenerbahçe’nin kazanması durumunda formasını giyip gezeceğini kabul etti.

CANLI YAYINDA EVLENDİLER

Nikah memuresinin “Metin Bey’i eşin olarak kabul ediyor musun?” sorusuna “Hayatımın en güzel günü onu tanıdığım gündü, o yüzden evet.” cevabını veren Songül Karlı‘nın nikahı canlı yayında kıyıldı.

Songül Karlı Su gibi

Songül Karlı Metin Yüncü

Metin Yüncü Türk işadamı.

Metin Yüncü‘nün kaç yaşında olduğu yada ne iş yaptığı bilinmiyor.İsmi ilk olarak seksi fotoğraflarla adından sıkça söz ettiren Binnaz Avcı ile yaşadığı aşkla duyulmuştu.O zamanlar evli ve bir çocuk babası olan Metin Yüncü son günlerde Songül Karlı’nın sunuculuğunu yaptığı programda canlı yayında evleneceği kişinin Metin Yüncü olduğu haberleriyle yeniden gündeme geldi.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap