Buradasınız : Ana Sayfa //TV Dünyası//Sönmez Atasoy (Halo Dayı) Öldü mü?

Sönmez Atasoy (Halo Dayı) Öldü mü?

GÜNCELLEME Sakarya Fırat Dizisi’nde ‘Mürsel Ağa’yı canlandıran, ancak Kurtlar Vadisi dizisinde ‘Halo Dayı’ karakteriyle hafızalara kazınan Sönmez Atasoy’un ölümü, Isparta’daki oyuncu arkadaşlarını da üzdü.

‘HALO DAYI’ ALKIŞLARLA UĞURLANACAK

Sakarya Fırat Dizisi’nde ‘Mürsel Ağa’yı canlandıran, ancak Kurtlar Vadisi dizisinde ‘Halo Dayı’ karakteriyle hafızalara kazınan Sönmez Atasoy’un ölümü, Isparta’daki oyuncu arkadaşlarını da üzdü. TRT 1’de yayınlanan ‘Sakarya Fırat’ dizisindeki oyuncular, hastaneye gelerek bilgi aldı. Oyuncuların, üzgün oldukları gözlendi.

Sakarya Fırat dizisinin uygulayıcı yapımcısı Berna Demiratan, hastaneye gelerek gazetecilerin sorularını yanıtladı. Demiratan, dün gece Atasoy’un vefatını öğrendiklerini ve çok üzgün olduklarını söyledi. Demiratan, “Öğleden sonra saat 16.00 civarında Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü görevlileri, cenazeyi almak için gelecek. Sönmez Atasoy’u yaklaşık 2.5 yıldır tanıyorum. Hasta olmayı sevmezdi. Hasta yatak yatmadı. Sette rahatsızlandı, tertemiz geldi, gidiyor. Çok üzgünüz, beklenmedik bir ölüm oldu. Bugün dizi ekibiyle birlikte sete ara verip hastaneden alkışlarla uğurlayacağız. Hepimizin başı sağolsun” diye konuştu.

YARIN, BÜYÜK TİYATRODA TÖREN YAPILACAK

Tiyatro sanatçısı, yazar, yönetmen de olan Sönmez Atasoy için yarın saat 10.30’da Ankara Büyük Tiyatro’da tören yapılacak. Atasoy, Kocatepe Camisi’nde cuma namazı sonrası kılınacak cenaze namazının ardından Karşıyaka Mezarlığı’na defnedilecek. – Isparta

Kurtlar Vadisi Dizisi’nde Halo Dayı karakteri ile gönüllerde taht kuran Sönmez Atasoy geçirdiği kalp krizi neticesinde hastaneye yatırıldı. Bu süreçte Atasoy’un öldüğü haberi kontrolsüzce yayılmaya başladı. Ancak son alınan bilgilere göre Sönmez Atasoy hayatını kaybetmiş değil ve hayati tehlikeyi henüz atlamadı.

sönmez atasoy öldü mü

Sondakika Haber’den aldığımız bilgiyi sizlerle paylaşalım;

Şevket Demirel Kalp Merkezi’nde tedaviye alınan oyuncu Sönmez Atasoy‘un hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi.

Isparta’da geçtimiz Perşembe günü ‘Sakarya Fırat’ adlı dizinin setinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle Şevket Demirel Kalp Merkezi’nde tedaviye alınan oyuncu Sönmez Atasoy’un hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi.

Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde yapılan ilk müdahalenin ardından Şevket Demirel Kalp Merkezin’de 4 gündür yoğun bakımda tutulan ünlü oyuncunun bazı internet sitelerinde öldüğü haberi hareketli saatlerin yaşanmasına neden oldu. Haberi aldıktan sonra Sönmez’in ailesini ve hastaneyi telefon yağmuruna tutan yakınları ve sanatçı arkadaşları Atasoy’un yaşadığı haberiyle rahat bir nefes aldı.

Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Turhan Yavuz, oyuncu Sönmez Atasoy’un bilincinin hala kapalı olduğunu ve ilk günkü gibi yoğum bakımda tedavisinin sürdüğünü söyledi. Sönmez Atasoy’un öldüğüyle ilgili çeşitli söylentilerin çıkması üzerine açıklama yapma gereğini duyduklarını belirten Yavuz şunları söyledi:

“Sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Hala beyin fonksiyonlarından yanıt almış değiliz. Şu anda yaşıyor ve tedavisine devam ediliyor. Beyin ölümünün gerçekleştiğini söylemek şu an mümkün değil.” – Isparta

Etiketler: , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap