Buradasınız : Ana Sayfa //Video izle//Spartacus Dizisi Cüretkar Sahneler

Spartacus Dizisi Cüretkar Sahneler

Spartacus‘ün gerçek hikayesinden televizyon dizisi haline getirilen Spartacus: War of the Damned‘de yer alan sahneler oldukça cüretkar ve olay yaratacak türden. Dizi kanlı dövüş sahnelerinin yanısıra oyuncuların tamamen çıplak göründüğü sevişme sahneleriyle de tartışma yaratıyor.

Spartacus Ayşe Tezel

Spartacus Ayşe Tezel

Cinsellik içeren cüretkar sahneler yüzünden dizinin “Bütün zamanların en açık saçık ve şehvetli TV yapımı” olup olmadığı tartışmaları da başladı.Dizinin daha önceki sezonu Spartacus: Blood and Sand de benzer sebepler yüzünden tartışılmıştı. Özellikle de çok sayıda oyuncunun yer aldığı grup sevişme sahneleri…

Spartacus Canthara

Spartacus Canthara

Hollanda, dizinin bazı sahnelerini sansürleyip ekrana getirmemişti. Ülkemizde ise gece yarısı yayınlalan dizinin birçok sahnesi kesilerek verilmişti.

Bazı tarihçiler dizide anlatılan olayların tarihsel gerçeklere dayandığını söyleyerek “Seks Roma döneminde önemli bir zaman geçirme aracıydı” diye yorumluyorlar bu durumu. Bazıları da eski Roma’nın bu şekilde gösterilmesinden duydukları rahatsızlığı dile getiriyor.

Spartacus: War of the Damned izle

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap