Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Spring Breakers Filmi [Fragman] İzle

Spring Breakers Filmi [Fragman] İzle

Çekimleri yapılırken başroller de yer alan Selena Gomez ve Vanessa Hudgens‘in üstsüz pozlarıyla gündeme gelen Spring Breakers filminin fragmanı yayınlandı. 22 Mart 2013 tarihinde öncelikle ABD’de vizyona girecek olan Spring Breakers filmi hakkında ayrıntılı bilgiye yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

---Sponsor Reklamlar---

Spring Breakers Filmi Afiş

spring breakers filmi izle

spring breakers filmi izle

Spring Breakers Filmi Konusu

Brit, Candy, Cotty, ve Faith ilkokuldan beri çok yakın arkadaştır. Birlikte sıkıcı okul yurdunda kalan kızlar macera yaşamak istemektedir. Yapmaları gereken tek şey bahar tatilinde eğlenmek için para biriktirmektir.

20130122-211826.jpg

Yolculukları sırasında karşılaştıkları “Alien” lakaplı bir adam istedikleri macera ve eğlenceyi onlara verebilecek gibi görünür. Yeni arkadaşlarının da cesaretlendirmesiyle, kızların unutamayacakları bir tatil geçirmek için neler yapabilecekleri belirsiz bir hale gelir.

Spring Breakers Filmi Oyuncuları

Brit (Ashley Benson), Candy (Vanessa Hudgens), Cotty (Rachel Korine)ve Faith (Selena Gomez)

20130122-211152.jpg

Spring Breakers Filmi Fragman İzle

---Sponsor Reklamlar---

Etiketler: , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Dünyanın ve Türkiye'nin Top 10'ları için Top 10 sitemizi, Hayatın karmaşıklığından kurtulup rahatlatıcı bir mola vermek için Sosyal Hayat sitemizi, hayata her açıdan farklı bir yaklaşım yapmak için elit blog ve kareay sitemizi ve e okul sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir evden eve nakliyat için Eskişehir Nakliyat bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.
DMCA.com Yandex.Metrica