Buradasınız : Ana Sayfa //TV Dünyası//ŞUBAT Dizisi Ne Zaman Başlayacak? ŞUBAT Oyuncu Kadrosu

ŞUBAT Dizisi Ne Zaman Başlayacak? ŞUBAT Oyuncu Kadrosu

Bu aralar TRT ekranlarında yakında başlayacak olan bir dizinin fragmanını sık sık görmeye başladık. Bu dizi TRT 1‘in yeni dizisi olan ŞUBAT. Dizinin fragmanı oldukça etkileyici ve ilgi çekici gibi duruyor. Fragmanda Yağmur Çankaya adında bir haber muhabiri, İstanbul üzerinde uçuş yapan bir helikopterin içinden dizinin konusu hakkında fikir oluşturabilecek dair kısa bir konuşma yapıyor. TRT 1‘in yeni dizisi ŞUBAT hakkında ayrıntılı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilir, ŞUBAT dizisi oyuncu kadrosuna göz atabilirsiniz.

ŞUBAT Dizisi Oyuncu Kadrosu

ŞUBAT Dizisi Oyuncu Kadrosu

ŞUBAT Dizisi Oyuncu Kadrosu

Alican Yücesoy : Şubat Karakteri

Melisa Sözen :  Yağmur Karakteri

Dizi Yayın Tarihi : Eylül 2012

Dizi Yönetmeni : Volkan Kocatürk

Dizi Tasarım : Emin Gürsoy, Onur Ünlü

ŞUBAT Dizisi Konusu

Leyla ile Mecnun’un yapımcısı Eflatun Film’den imkansız bir aşk hikayesi: Şubat

İstanbul’un altında, dehlizlerinde yaşayan yaralı bir adam.

İstanbul’un üstünde yaşayan genç ve güzel bir kadın.

Ve yanlış anlamayla başlayan imkansız bir aşk.

Eylül ayında TRT1 ekranında yayınlanmaya başlayacak olan fantastik drama Şubat’ın teaser çekimleri İstanbul’un gökyüzünde helikopterde, dehlizlerinde ve Beyoğlu Tünel’de yapıldı. Leyla ile Mecnun’un yaratıcısı Eflatun Film’in uzun zamandır hazırlıklarını sürdürdüğü diziye adını veren Şubat, Alican Yücesoy olurken Melisa Sözen de Yağmur karakteri ile izleyici ile buluşacak.

İstanbul’un dehlizlerinde yaşayan sıra dışı bir kahramanı canlandıracak olan Alican Yücesoy için özel bir imaj çalışması yapıldı. Saatler süren makyajıyla neredeyse tanınmaz hale gelen yakışıklı oyuncu yüzündeki yara izi ile oldukça farklı görünecek.

Dizide, bir yanlış anlamayla büyük bir aşkın içine düşen Şubat, şiddet dolu sokaklarda, dokunulmazların zalimliğiyle savaşacak.

Yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ün yaptığı dizinin tasarımı Emin Gürsoy ve Onur Ünlü’ye ait.

Önümüzdeki sezonun farklı ve iddialı işlerinden biri olacak Şubat’ın teaserları TRT1 ekranında yayınlanmaya başladı. Bir ekran fenomeni haline gelen Leyla ile Mecnun’dan sonra yine farklı bir işe imza atan Eflatun Film’in yeni dizisi özellikle mekanlar, görsel efektler ve kostümleriyle çok iddialı.

ŞUBAT Dizisi Fragmanı

http://www.youtube.com/watch?v=YzRwAR6c_xs

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap