Buradasınız : Ana Sayfa //Yarışma Programları//Survivor All Star da Kim Elendi? 20 Mayıs 2015

Survivor All Star da Kim Elendi? 20 Mayıs 2015

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI 20 Mayıs 2015

6. Hilmi Cem
5. Begüm
4. Sahra
3. Bozok
2. Turabi
1. Hasan
Survivor All Star Gönüllüler SMS Sıralamasında Hasan geçen haftaki gibi gönüllüler SMS sonuçlarında yine haftanın birincisi oldu. Ve beklendiği üzere Hasan TURABİ’nin ismini söyledi. Hilmi Cem dokunulmaz olduğundan sevenleri SMS ile desteklemelerine gerek yoktu. Hilmi Cem ,dokunulmaz olarak Sahra‘nın adını söyledi. Survivor ada konseyinde ise Bozok ismi çıkmıştı.
Survivor’da eleme bu 3 isim arasında oldu. SMS sıralaması son sırada yer alan SAHRA Survivor’a veda etti.

Survivor da Kim Elendi? 03.03.2015

Tv8 ekranlarında Survivor heyecanı Survivor All Star ile devam ediyor. Survivor All Star da ilk eleme gecesi yaşanırken Ünlüler ve Gönüller takımları içinde dengelerin şekillenmesinde önemli olacak. Zira, Survivor Gönüllüler Duygu’nun adını yazmış ve elemeye aday göstermişti.  SMS ile birinci olan da bir isim söyleyince kim elenecek sorusunu %50 oranında yanıt bulacak. Çünkü Duygu SMS oylamasında birinci olacak kişinin vereceği isim ile halk oylamasına çıkacak. Survivor 2015 ‘te SMS oylamasının birincisi 03 Mart 2015 akşamı belli olacak. Ancak bu isim gönüllülerden Hasan olmayacak. Çünkü Survivor adasında gönüllüler arasında ‘kişisel dokunulmazlık’ oyununu Hasan kazanmıştı.

Survivor All Star Gönüllüler SMS Oy Sıralaması

Halk oylamasında birinci seçilen Turabi, Duygu’nun Hilmicem’i karşısına çıkardı. SMS sonucu alınan oy sıralamasına göre daha az oy alan Duygu Survivor’a veda eden isim oldu.
Bu elemeyle birlikte Survivor All Star’a veda eden ilk isim Duygu Çetinkaya oldu.

SMS SONUÇLARINA GÖRE SIRALAMA
1. Turabi
2. Hilmicem
4. Duygu
5. Sahra
6. Seda
7. Hasan
8. Özlem
9. Begüm
10. Nadya
11. Bozok

Survivor All Star Duygu Elendi mi? Survivor All Star Duygu Elenecek mi?

Survivor All Star sms birincisi ile halk oylamsına çıkacak Duygu’nun rakibi Hilmicem oldu ve Duygu çetinkaya survivordan elendi.

Survivor All Star

Survivor All Star

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap