Buradasınız : Ana Sayfa //Yarışma Programları//Survivor Serenay Aktaş Kimdir?

Survivor Serenay Aktaş Kimdir?

Serenay Aktaş Survivor 2014

Acun Ilıcalı Tv8 kanalını alıp medya patronu olduktan sonra süre gelen programlarının yeni kanalına taşıdı. Bir çok yeni yapım için hızla hazırlıklarına devam eden Acun Medya seyircinin merakla beklediği Survivor için de ünlü isimleri açıklamaya başladı. Bu isimlerden iki futbolcu olarak açıklanan isimlerden  Ahmet Dursun idi. Ama ikinci isim Sereneay Aktaş olunca kim bu bayan futbolcu diye merak yarattı.

Serenay Aktaş Kimdir?

Aslında çoğu kişi güzel ve yetenekli oyuncu Serenay Aktaş’ı dizilerden tanıyor. 1 Ekim 1993 İstanbul doğumlu Serenay Aktaş oyunculuğun dışında aynı zamanda bir bayan futbolcu. Ancak bu yönü Survivor‘a katılacak olması ile öne çıktı. Serenay Aktaş bir çok bayan futbol takımında oynamış ve şuan aktif olarak futbola devam etmektedir.

Serenay Aktaş’ın küçük yaşlarından itibaren tiyatroya büyük bir ilgisi olup Türk Malı, Şüphe, Yahşi Cazibe,Kalbim Seni Seçti ve Muhteşem Yüzyıl gibi diziler rol almıştır. Ancak Serenay Aktaş dünyanın en zor yarışmalarından birisi olan Survivor da futbolculuğun verdiği spormentlik ve dayanıklıklık ile boy gösterecek.

Serenay Aktaş Serenay Aktaş resim Serenay-Aktaş Survivor Serenay Aktaş futbolcu

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica