Buradasınız : Ana Sayfa //Eğitim//Takdir Teşekkür Hesaplama

Takdir Teşekkür Hesaplama

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’nda ilk dönemin sonuna doğru yaklaşıyoruz. Bu Cuma okullar kapanacak ve yarıyıl tatili (sömestr) başlayacak. Öğrenciler yaklaşık 4 aydır yüksek notlar alıp, derslerinde başarılı olmak için ellerinden geleni yaptılar. Hatta şu aralar sınavlarını çoktan bitirmiş ve karnelerine düşecek notların öğretmenler tarafından son rötuşlarını tahmin edip takdir teşekkür hesaplama dönemine girmişlerdir.

takdir teşekkür hesaplama

takdir teşekkür hesaplama

Biz de eğitime önem veren bir internet sitesi olarak, öğrencilerin takdir teşekkür hesaplama konusundaki işlerini kolaylaştırabilmek adına birşey yapmak istedik. Bundan dolayı takdir teşekkür hesaplamasının kolay bir yolu vardır diye düşündük ve yazımızın linkini verdiğimiz siteyi bulduk.

Aşağıda verdiğimiz linke tıkladıktan sonra her dersten karnenize düşeceğini düşündüğünüz notları (0-100 arası) ilgili hanelere yazıyorsunuz ve en alttaki “Hesapla” butonuna tıklıyorsunuz. Daha sonra formun en üstünde takdir ya da teşekkür aldığınıza dair bir metin belirliyor. Hepsi bu kadar. Umarım bütün öğrencilerimiz hakettikleri bir karneye kavuşur ve takdirlerini/teşekkürlerini ailelerine gururla gösterir.

Takdir Teşekkür Hesaplama için tıklayınız.

Bütün öğrencilerimize şimdiden iyi tatiller.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

3 Yorum yapılmış " Takdir Teşekkür Hesaplama "

 1. CoNTRoLLeR dedi ki:

  İnşallah sene sonunda alırsın neslihann 🙂

 2. neslihann dedi ki:

  ben de taktir alıyodumkiiii
  30 puanla kaçırdım:)

 3. aylin dedi ki:

  ay ne güzel bende bunu almaya hak kazanırım işallah

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap