Buradasınız : Ana Sayfa //Kitap Tavsiyeleri//Talha Bora Öğe Siyah Kitabı ve Yorumları

Talha Bora Öğe Siyah Kitabı ve Yorumları

TALHA BORA ÖĞE (Gölge) Siyah

Radyo dinleyicileri için Talha Bora Öğe nam-ı diğer GÖLGE olarak bilinir. 1994 yılından bu yana radyo programlarıyla sektörün en uzun soluklarından biri olarak tanınan Talha Bora Öğe yıllar içinde pişmiş ve yaşadıkları kalemine yansıyan bir isim olmuş. Şiir kitapları, ekibiyle çıktığı turneler ve turnelerde kendine has programıyla dahada gelişmiş ve tecrübe-lenmiş. TALHA BORA ÖĞE için artık bardağı dolmuş dışarı taşmaya başlamış bir isim diyebiliriz. İşte Siyah adlı kitabı da bu taşmanın sele dönüşmesi olmuş diyebiliriz. 5 Kasım 2013 Salı gününden itibaren raflarda yerini alacak  Siyah kitabı hakkında bazı ip uçları ve yorumları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

”Bir ah,bir ömür, bin umut”

Talha Bora Öğe nam-ı diğer GÖLGE  Siyah kitabı Tanıtım Bülteninden

Siyaha çıkardı çocukluğumuz. Ne yana dönsek umut, kime tutunsak vefa… Gözümüz kara olsun sözümüz siyah; özümüz ah olsun vuslatımız siyah. Bir hikâye yazılsın, renksizler aslını bulsun. Ve unutulmasın ki ezelde yapılan kavilleşmenin bir tarafındasınız. Ve öyle bir kalem ki Talha Bora Öge’nin ki dokunacak hiç kimsenin dokunmayı akledemediği yanınıza… Ah çekin derinden derine ve anlayın ki sizi yaşatan nefes değil. Ah ile Umut arasındaki siyah bir zerre. Hissedilen ama tanımlanamayan!
-Sinan Yağmur-

Güzel bir cümle okursun acına merhem olur. Bilmezsin ki bir merhem kaç acıdan yapılır… Acıyı merheme çevirip bu kitapla yaramıza süren can dostum Talha Bora Öge’ye, edebiyatımıza kazandırdığı bu eser için sonsuz teşekkürler…
-Tolga Akpınar-

Siyah ama kara değil! Siyah, sadece bir renk değil. Siyah, tüm karanlığına rağmen aydınlatan bir fener. Siyahın nasıl aydınlattığını ben Talha Bora Öge’den öğrendim. Müthiş bir paradoks okuyacaksınız ve dahi sıradışı. Güneşin değdiği bir gölge bu; yani kararmayan, karartmayan. Gönlüne sağlık aziz dost.
-Turgay Güler-

TALHA BORA ÖĞE Siyah

TALHA BORA ÖĞE Siyah

Etiketler: , , , ,

1 Yorum yapılmış " Talha Bora Öğe Siyah Kitabı ve Yorumları "

  1. busra dedi ki:

    kitaba bayıldım yaa süperr

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap