Buradasınız : Ana Sayfa //Müzik Dinle//Tamam mıyız Filminde Çalan Şarkı

Tamam mıyız Filminde Çalan Şarkı

Tamam mıyız Film Müziği

Çağan Irmak’ın senarist ve yönetmenliğinde vizyona giren Tamam mıyız? filmi ; Çağan Irmak denince akla ilk gelen, Babam ve Oğlum, Issız Adam, Dedemin İnsanları filmlerinde size geçirilen ve de sizi daha doğrusu kalbinizi bir ucundan  yakalayan film tadında. Çağan Irmak bunu hep yapıyor dedirten Tamam mıyız filmi, Çağan Irmak’ın diğer filmlerinde olduğu gibi filmin konusu sizle direk ilgisi olsa da olmasa da eğer insansanız , eğer duygularınız varsa bir anda filmle özdeşleşmemizi sağlıyor.

---Reklamlar---

Tamam mıyız filmi içinde son derece özenle çalışılmış tüm replikler ve sahneler özenle seçilmiş, bunu bir anda kendinizi filmin içinde bulmanızla çok kolay anlayabiliyorsunuz. Yine Tamam mıyız film müziği olarakta çok özel bir isim Sıla ile çalışılmış. Sıla’nın eşşiz yorumu ile Tamam mıyız film müziği ve sözlerini, Tamam mıyız filmi çekim arkası görüntüleri eşliğinde yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Tamam mıyız

---Reklamlar---

Tamam mıyız Afiş

Google Aramaları:

    tamam mıyız filminde çalan yabancı şarkı,tamam mıyız film müzikleri yabancı,tamam mıyız da çalan yabancı müzik,tamam mıyız yabancı şarkı,tamam mıyız filminde çalan şarkılar,tamam mıyız müzikleri yabancı,tamam mıyız da çalan şarkılar,tamam miyiz inglizce sarku,tamam mıyız filminin yabancı şarkının anlamı,tamam mıyız yabancı müziği indir

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
Yandex.Metrica