Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//TEMAD Başkanı A Haber Memleket Meselesi Programı 23.05.2012

TEMAD Başkanı A Haber Memleket Meselesi Programı 23.05.2012

TEMAD Genel Başkanı Emekli Kıdemli Başçavuş Ahmet Keser, astsubayların sorunlarını çeşitli medya organlarında dile getirmeye devam ediyor. Genel Başkan Keser bu akşam saat 20.15’te , A Haber kanalında yayınlanan ve sunuculuğunu Erdoğan Aktaş’ın yaptığı “Memleket Meselesi” programının konuğu olacak. TEMAD Başkanı program emekli ve halen görevde olan astsubayların sorunlarını anlatacak, sunucu Erdoğan Aktaş’ın konuyla ilgili sorularına yanıt verecek. Ahmet Keser‘in konuk olacağı Memleket Meselesi programının tamamına ait videoyu yazımıza ekleyeceğiz.

TEMAD Başkanı A Haber 23 Mayıs 2012

TEMAD Başkanı A Haber 23 Mayıs 2012

Memleket Melesi programına soru ve görüşlerinizi twitter üzerinden @aktaserdogan hesabına iletebilirsiniz. İletilen mesajlar program süresince okunacaktır.

TEMAD Başkanı Ahmet Keser A Haber Memleket Meselesi Bölüm-1

TEMAD Başkanı Ahmet Keser A Haber Memleket Meselesi Bölüm-2

TEMAD Başkanı Ahmet Keser A Haber Memleket Meselesi Bölüm-3

Etiketler: , ,

1 Yorum yapılmış " TEMAD Başkanı A Haber Memleket Meselesi Programı 23.05.2012 "

  1. Mesut GÜN dedi ki:

    Güçlü ordu güçlü Türkiyeymiş.Güçlü olan mutlu azınlık subay kadrosu ve mutsuz çogunluk ordunun omuriliği belkemiği Astsubay ve uzman erbaşlar.Heyyy kendini halkının üzerinde gören paşa.senin devrin bitti.Bari orduyu bitirme.Tabi eğer gönlünde biraz vatan ve millet sevgisi varsa.Türkiye cumhuriyetinin bekçisi olan ordunu haklı olan mutsuz kesiminin sıkıntılı olan kesiminin sesine kulak ver ve soruna çözüm bul.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap