Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//TEMAD GENEL BAŞKANI AHMET KESER HABERTÜRK KONUŞMASI 14.02.2014

TEMAD GENEL BAŞKANI AHMET KESER HABERTÜRK KONUŞMASI 14.02.2014

TEMAD GENEL BAŞKANI AHMET KESER HABERTÜRK televizyonda canlı yayında. Tabandan gelen sosyal, mali ve hukuksal konularda çarpıcı örnekler ile dile getirmeye çalışan Ahmet Keser sistemden adil olunması ve hakkaniyetle davranılması konusunda vurguda bulundu. Kimsenin maaşında kimsenin makamıyla ilgili bir sorunumuz yok şeklinde konuştu.

Hükümetin çıkardığı son askerlik kanunu değişikliklerinde ve yan ödeme kararnamesinde beklediği gelişmeleri göremeyen TEMAD bir dizi protesto ve ses getirme çalışmaları yürütmeye başladı. Bir dönem sık sık ekranlarda gördüğümüz ve belli çalışmaların başlamasıyla beklemeye geçen Temad yönetimi ve başkanı geçen süre zarfında tatmin edici gelişmeler olmayışı üzerine tekrar harekete geçti. Genel Kurmay Başkanlığı’ da muvazzaf astsubaylar için karargahta 3 gün süren bir toplantı düzenledi. Basında çeşitli başlıklarla yer alan bu toplantı yine TEMAD’ın gündemin de olacak.

HABERTÜRK Ahmet Keser Astsubaylar Konuşması 14 Şubat 2014

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkanı Ahmet KESER, 14 Şubat 2014 Cuma Günü, saat 16.00’dan sonra HABER TÜRK TV kanalında Didem Arslan YILMAZ’ın sunduğu GÜNE BAKIŞ programına konuk olarak gündeme dair önemli açıklamalarda bulunacaktır.

TWİTTERDAN
Sorular ve teşekkürleriniz için
@HaberturkTV

TEMAD GENEL BAŞKANI AHMET KESER HABER TÜRK

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap