Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Teoman’ın Eşi Ayşe Kaya Kimdir?

Teoman’ın Eşi Ayşe Kaya Kimdir?

Teoman Boşandı mı?

2012′ nin son günlerinde sürpriz ve sade bir nikahla Ayşe Kaya ile evlenen Teoman’ın evliliğinde sıkıntılı günler geçirdiğine dair haberler artmışken, rockçı Teoman eşi Ayşe Kaya ile sokak ortasında tartışmasına magazinciler şahitoldular. (Kasım 2014 ) Daha öncede fotoğrafçı eşi Ayşe Kaya ile boşanmanın eşiğinden dönmüş olan Teoman, kızı Zeyno için evliliğine ikinci bir şans vermiş ve evine geri dönmüştü. Ancak eşiyle Nişantaşı’nda görüntülendiği sırada basın önünde yaşadıkları tartışma bu evliliğin yürümeyeceği yönünde kuvvetli ip uçları verdi.

Teoman Kiminle Evlenecek?

30.12.2012 tarihinde evlendi. Teoman’ın düğününden notlar ve resimler

12 yıldır tanıştığı Ayşe Kaya(32 yaşındaki) ile geçen ay sürpriz bir kararla evlenmeye karar veren 45 yaşındaki sanatçı Teoman, Les Ottomans Otel’de sade bir nikah töreni ile dünya evine girdi. 

Teoman Düğün

Teoman Düğün

teoman ayşe kaya düğün

Teoman Düğün

Sürpriz bir kararla müziği bırakıp tekrar ani bir kararla müziğe dönen Teoman, yakın bir zaman önce müziğe dönüş kararını şöyle duyurmuştu:
“Arkadaşlar, geçen sene sizlere müziği bıraktığımı bildirmiştim. Şimdi ise, sahneye geri dönme kararımı bildiriyorum. Bıktığımı, daha uzun yıllar yapmak istemeyeceğimi düşünüyordum ama yanılmışım. Canım sahneye çıkmak istiyor. Üretim konusuna gelince; kendimi biraz serbest bırakmayı düşünüyorum. Yani sahneye dönüyorum ama şarkı yazma konusunda kendimi zorlamak istemiyorum. İleride, eski şarkılarımın başarısını yakalayan ya da aşan şarkılar yazarsam, sizlerle bir şekilde paylaşırım. Az sayıda, özenli konserler vereceğim. Ne zaman , Nerede, nasıl konserler olacak bunlar, tam olarak henüz bilmiyorum ama verdiğim kararı sizlerle paylaşmak istedim. Sevgiler”

Teoman’ın bu kararının ardından daha önce 2005 yılında Amerika’da evlendikleri iddiasıyla gündeme geldiği  Ayşe Kaya ismi ile yaşadığı aşk ve 2013 yazı için almış oldukları evlenme kararının mı etkili olduğu bilinmez ama Teoman’ı tekrar yaşama bağlamışa benziyor.

Teoman’ın Eşi Ayşe Kaya Kimdir?

Ayşe Kaya(32 yaşında) ,Teoman’ın mezun olduğu üniversite ve bölüm mezunu Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümü.  Üniversite eğitiminin üstüne, Amerika-New York’ta bulunan  School of Visual Arts ve International Center of Photography’de Hikaye konusunda eğitim alan Ayşe Kaya, Türkiye’ye dönüşünün ardından düğün ve doğum fotoğrafçılığı yapmakta.

 

Teoman'ın sevgilisi Ayşe Kaya kimdir

Teoman’ın sevgilisi Ayşe Kaya kimdir

Ayşe Kaya

Ayşe Kaya

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap