Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin//Teoman Evlendi mi?

Teoman Evlendi mi?

Teoman Kiminle Evlenecek?

30.12.2012 tarihinde evlendi. Teoman’ın düğününden notlar ve resimler

---Reklamlar---

12 yıldır tanıştığı Ayşe Kaya(32 yaşındaki) ile geçen ay sürpriz bir kararla evlenmeye karar veren 45 yaşındaki sanatçı Teoman, Les Ottomans Otel’de sade bir nikah töreni ile dünya evine girdi. 

Teoman Düğün

Teoman Düğün

teoman ayşe kaya düğün

Teoman Düğün

Sürpriz bir kararla müziği bırakıp tekrar ani bir kararla müziğe dönen Teoman, yakın bir zaman önce müziğe dönüş kararını şöyle duyurmuştu:
“Arkadaşlar, geçen sene sizlere müziği bıraktığımı bildirmiştim. Şimdi ise, sahneye geri dönme kararımı bildiriyorum. Bıktığımı, daha uzun yıllar yapmak istemeyeceğimi düşünüyordum ama yanılmışım. Canım sahneye çıkmak istiyor. Üretim konusuna gelince; kendimi biraz serbest bırakmayı düşünüyorum. Yani sahneye dönüyorum ama şarkı yazma konusunda kendimi zorlamak istemiyorum. İleride, eski şarkılarımın başarısını yakalayan ya da aşan şarkılar yazarsam, sizlerle bir şekilde paylaşırım. Az sayıda, özenli konserler vereceğim. Ne zaman , Nerede, nasıl konserler olacak bunlar, tam olarak henüz bilmiyorum ama verdiğim kararı sizlerle paylaşmak istedim. Sevgiler”

Teoman’ın bu kararının ardından daha önce 2005 yılında Amerika’da evlendikleri iddiasıyla gündeme geldiği  Ayşe Kaya ismi ile yaşadığı aşk ve 2013 yazı için almış oldukları evlenme kararının mı etkili olduğu bilinmez ama Teoman’ı tekrar yaşama bağlamışa benziyor.

Teoman’ın Eşi Ayşe Kaya Kimdir?

Ayşe Kaya(32 yaşında) ,Teoman’ın mezun olduğu üniversite ve bölüm mezunu Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümü.  Üniversite eğitiminin üstüne, Amerika-New York’ta bulunan  School of Visual Arts ve International Center of Photography’de Hikaye konusunda eğitim alan Ayşe Kaya, Türkiye’ye dönüşünün ardından düğün ve doğum fotoğrafçılığı yapmakta.

 

Teoman'ın sevgilisi Ayşe Kaya kimdir

Teoman’ın sevgilisi Ayşe Kaya kimdir

Ayşe Kaya

Ayşe Kaya

---Reklamlar---

Google Aramaları:

    teoman ve sevgilisi,teoman indir,teoman boşandı mi,Ayşe Kaya,teomanın eşi ayşe doğum tarihi,Teomanin karisi,teoman nin karisi,Teoman kaç yaşında evlendi,teoman evli mi,teoman evlendi mi

Etiketler: , , , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap
DMCA.com Yandex.Metrica