Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//The Future (Gelecek) Filmi Fragman izle

The Future (Gelecek) Filmi Fragman izle

23 Aralık 2011 (bu cuma) vizyona girecek olan The Future (Gelecek) Filmi kozmik bir aşk öyküsünü ele alıyor. Yönetmenliğini Miranda July’nin yaptığı Alman yapımı ve Dram türünde olan The Future (Gelecek) Filmi aşk hikayesinin yanında olaylara mizahı açılardan da yaklaşarak seyircinin filmi izlerken sıkılmamalarını sağlamaya çalışmış. Miranda July yönetmenliğin yanında filmde de rol almış. The Future (Gelecek) Filmi hakkında ayrıntılı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

The Future (Gelecek) Filmi Afiş

the future (gelecek) filmi izle

The Future (Gelecek) Filmi

The Future (Gelecek) Filmi Fragman izle

The Future (Gelecek) Filmi Konusu

Ben, Sen ve Diğerleri ile büyük ilgi toplayan Miranda July, “kozmik bir aşk öyküsüyle” beyazperdeye dönüyor. July’nin kendi canlandırdığı otuzlu yaşlarındaki Sophie ve eşi Jason, yaşamlarında bir dönüm noktasına gelmişlerdir. Bu aşamada neredeyse 24 saat sürekli bakım isteyen Pati Pati adında ölmeye yakın, hasta bir kediyi eve almaya karar verirler. Ancak daha kedi eve bile gelmeden, üstlenecekleri sorumluluktan ve özgürlüklerini kaybetmekten korkup işlerinden istifa ederler. Amaçları, son özgür günlerini en iyi şekilde geçirmektir. Ama bakalım gelecek neler getirecektir… Yaşamlarına yeni bir bakış açısı kazandırmaya çalışan çifti izleyen film, büyülü gerçeklik ve mizah öğeleri kullanıyor.

The Future (Gelecek) Filmi Oyuncuları ve Yapım Bilgileri

Yapım: 2011  –  Almanya
Tür: Dram
Süre: 91 dakika
Yönetmen: Miranda July
Oyuncular: Hamish Linklater,  Kathleen Gati,  Miranda July,  Joe Putterlik,  Oona Mekas,  Mark Atteberry,  Erinn K. Williams,  Tonita Castro,  Frank Langley,  Diana Sandoval,  Mary Passeri,  David Warshofsky,  Angela Trimbur,  Isabella Acres,  Clement Von Franckenstein
Senaryo: Miranda July
Yapımcı: Gina Kwon,  Gerhard Meixner,  Roman Paul

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap