Buradasınız : Ana Sayfa //Ücretsiz Programlar//Tinder Ne? Tinder Nasıl Kullanılır?

Tinder Ne? Tinder Nasıl Kullanılır?

Tinder Nedir?

Kısa ve öz olarak android için arkadaşlık uygulaması diyebileceğimiz Tinder. Tinder yüklendiğinde bu uygulama Facebook hesabınız üzerinden çalışarak, yakınlarınızda bulunan ve sizi beğenen tinder kullanan kişileri görmenizi sağlıyor. Böylece sizi beğenen kişiler arasından sizinde beğendiniz biri olursa uygulamayı kullanarak tanışmanıza ve konuşmanıza imkan sağlanıyor. Dolayısıyla çevresinizde olan yeni arkadaşlarla tanışmanın en iyi yollarından biri Tinder kullanmak olmuş oluyor.

Etrafınızda sizi beğenen kişiler bulmanızı sağlayacak Tinder uygulamasında, karşınıza çıkan kişileri beğenebilir veya pas geçebilirsiniz. Tamamen anonim olarak beğendiniz kişiler arasından sizi geri beğenen olursa uygulama devreye girerek tanışmanızı ve konuşmanızı sağlıyor. Tinder uygulaması ile  yakınlarınızda bulunup farkında olmadığınız kişiler ile tanışma fırsatı yakalayabiliyorsunuz.

Tinder Nasıl Kullanılır?

Kullanımı basit olan uygulama ücretsiz Ve google plat store dan kolayca indirilmektedir. Kullanımıda kolay olan Tinderda birini beğenirsen sağa çekip beğenebilirya da sola çekip pas geçebilirsin, eğer beğendin kişide seni beğenirse eşleşme olur ve iletişime geçebilirsin. Türkiye de şu an için yaygın olmayan Tinder önümüzdeki günlerde çok kullanılacağa benziyor. Zirayurt dışında Tinder akımı hızla büyüyor.

Tinder

Tinder

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap