Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları//Titanik 3D Filmi [Fragman] izle

Titanik 3D Filmi [Fragman] izle

1997 yılında çekilen ve ülkemizde 1998 yılında gösterimi yapılan ve sinema dünyasının baş yapıtları arasında sayılan Titanik Filmi, 3D versiyonu ile 4 Nisan 2012’de vizyona girecek. Titanik 3D Filmi yine aynı oyuncularla, yani Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Billy Zane gibi isimlerle karşımıza çıkacak. Filmde kullanılan efektler 3D teknolojisi ile birleşince ortaya seyir zevki oldukça yüksek sahneler çıkmış. Titanik 3D Filmi ile ilgili ayrıntılı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Titanik 3D Film fragmanını da aşağıdaki bölümde izleyebilirsiniz.

Titanik 3D Filmi Afiş

Titanik 3D Filmi izle

Titanik 3D Filmi izle

Titanik 3D Filmi Fragman izle

Titanik 3D Filmi Konusu

Efsane gemi 100. yılını vizyonda kutlayacak…1997 yılında, henüz 3 boyutlu filmlerin hayal olarak görüldüğü bir zamanda çekilen Titanik görünüşe göre 3 boyutlu olarak geri dönüyor…James Cameron, Titanik’in 3 boyuta dönüştürüleceğini ve 2012’de tekrar vizyona gireceğini söyledi.FOX’tan gelen bilgiye göre, Titanik’in ilk seferinin 100. yılı Nisan 2012’de Titanik’i bu kez de 3 boyutlu olarak izleyeceğiz. Titanic, 1912’de yapımı tamamlandığında dünyadaki en büyük buharlı yolcu gemisiydi. 14 Nisan 1912 gecesi, daha ilk seferinde bir buz dağına çarpmış ve yaklaşık iki saat kırk dakika içinde Kuzey Atlantik’in buzlu sularına gömülmüştü.

Titanik 3D Filmi Oyuncuları

Yapım: 2012_1997  –  ABD
Tür: 3 Boyutlu,  Dram,  Fantastik,  Müzikal,  Romantik,  Gençlik
Süre: 195 dakika
Yönetmen: James Cameron
Oyuncular: Leonardo DiCaprio,  Kate Winslet,  Billy Zane,  Kathy Bates,  Bernard Hill,  Victor Garber,  Bill Paxton,  Gloria Stuart,  David Warner,  Suzy Amis,  Ewan Stewart,  Frances Fisher,  Jonathan Hyde,  Danny Nucci,  Lewis Abernathy

Titanik 3D Filmi Yorumları

Titanik 3D filmi ile ilgili yorumları sayfanın alt bölümünde bulabilir, siz de film hakkındaki yorumlarınızı aynı bölüme yazabilirsiniz.

Etiketler:

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap