Buradasınız : Ana Sayfa //Kitap Tavsiyeleri//Top Model Nasıl Olunur? Tülin Şahin’in Sırları

Top Model Nasıl Olunur? Tülin Şahin’in Sırları

Türkiye’nin top modeli Tülin Şahin modelliğin kitabını yazdı!

Modelliğe 1998 yılında “Supermodel of Denmark” yarışmasını kazanarak başlayan Tülin Şahin Türkiye’nin uluslararası alanda en çok tanınan top modellerinden biri olmayı başararak, 13 yıldır sürdürdüğü modellik hayatına şu ana kadar 250 defile, 200 kampanya, 15 reklam filmi sığdırıp bir de modelliğin kitabını yazdı!
Top model olma yolunda yürüyecek genç kızlara muhteşem tüyolar veren Şahin, bir modelin görüntüsüne sahip olmak isteyen tüm kadınlar için de güzellik, bakım, spor, kendi tarzını yaratma gibi konularda eşsiz ipuçlarını bu kitapta paylaştı.

Tülin Şahin’in, ‘Topmodel Nasıl Olunur? adlı kitabı ile ilgili ünlülerin yorumları

“Tülin, böyle bir projeyi hayata geçirdiğin için seni tebrik ediyorum. Kitabında benim de tabii ki modellere bir iki tavsiyem olacak.”

Claudia Schiffer


“İmzasını attığı her proje modellik yolunda ilerlemek isteyen gençler için bir yol gösterici niteliğinde… Bu “kitap da şüphesiz bunlardan biri olacak…”
Cansu Dere
Tebrikler Tuliss!-
Kate Moss
Çok yönlü, ölçülü, çalışkan, zarif, Türk modellerinin de en az Avrupalılar kadar başarılı olabileceğinin kanıtı Tülin Şahin! Kutluyorum…
Arzum Onan
“Sevgili Tülin, bunca yıl sonra podyum dünyasını senin gibi başarılı bir modelin kaleminden okumak çok keyifli!”
Çağla Şikel
“Bir model sadece kıyafeti taşır, topmodel ise markanın ruhunu.”-Nihat Odabaşı
“Tülin, senin bir model olmanın dışında kitaplar yazmanı çok beğeniyorum. Bu konuda sen benim ilham perim oldun. Ben de en kısa zamanda bir
Isabeli Fontana
Ekmeğini çıkardığın her meslek kutsaldır ve modellik ciddiye alındığında çok yönden insanı geliştiren güzel bir meslektir. Bu noktada, belli bir başarıya ulaşmış olan sevgili Tülin Şahin dilerim herkese ışık tutar. Emeğin ve çaban için seni tekrar kutluyorum.
Tuğçe Kazaz

Tülin Şahin, 'Topmodel Nasıl Olunur

Tülin Şahin, 'Topmodel Nasıl Olunur ?

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap