Buradasınız : Ana Sayfa //Makale//Tüm Papağan ve Kuş Çeşitleri Bulunur

Tüm Papağan ve Kuş Çeşitleri Bulunur

Son günlerde, kargagiller (Corvidae) familyasından olan ve son derece akıllı kuzgun kuşu için satılık kuzgun, satılık kuzgun yavrusu, kuzgun fiyatı vb. konularında telefonlar almaya başlayan firmamız Kuzgun kuşu bulma ve getirtme konusunda büyük bir girişim ve araştırmaya girmiştir. Kuzgun kuşu temini ile detay ve gelişmeleri buradan paylaşacağız.

Papağan ve Kuş Fiyatları

Ece Petshop ve Akvaryumda başta Scarlet Papağını, Jacabo, Sultan Papağanı,Cennet Papağanı, Muhabbet kuşu, Hint bülbülü, Kanarya, Saka, Kuzgun, Karga vb. birçok kuş ve papağan çeşidini bir arada bulabilirsiniz. Ece Petshop kurucu ve sahibi Erol Bey’in 20 yılı aşan tecrübesinden keyifli bir sohbet ortamında faydalanabileceğiniz gibi sizin için en uygun kuş ve papağan çeşidine de tüm malzeme, yem ve bakım setleriyle sahip olabilirsiniz. Tüm papağan ve kuş çeşitlerinde yavru ve damızlık dahil uygun fiyatlar ile yardımcı olabilecek olan Ece Petshop’a uğramadan kuş veye papağan sahibi olmayın deriz.

 İrtibat Erol Bey : 0534 545 07 61 

18 Şubat 2014 İtibarıyla yeni kuşlarımızı dükkanımızda görebilirsiniz.

Özellikle yavru jacobo papağan büyük ilginizi çekecektir. Zira ele ve konuşmaya yatkın yumuşak huylu bir hayvan.

jacobo papağan yavrusu

Scarlet papağanı

Scarlet Papağanı

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

5 Yorum yapılmış " Tüm Papağan ve Kuş Çeşitleri Bulunur "

 1. Baran dedi ki:

  Kuzgun için ilan hala geçerli mi geçerliyse bana ulaşırsanız sevinirim

 2. Galip dedi ki:

  20 kez aradım ne telefonlarıma cevap verdi ne de geri dönüş yaptı… aramamı görmesine rağmen ! bence ilan yayından kaldırılmalı çok sinir oldum !

 3. ENEGER dedi ki:

  Erol Bey : 0534 545 07 61 ile irtibata geçebilirsiniz. Arama sorununuz varsa mesaj atabilir veya çağrı bırakabilirsiniz. (Eneger.com referansı ile aradığınızı belirtmeyi unutmayınız.)

 4. Benham dedi ki:

  Merhaba. Yavru kuzgun almak istiyorum. Yardımcı olabilirmsnz ?

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap