Buradasınız : Ana Sayfa //Teknoloji//Türk Telekom Lokum Kampanyası

Türk Telekom Lokum Kampanyası

Türk Telekom firması evinde ya da işyerinde sabit telefonu olupta, internet kullanmayan müşterilerine özel bir kampanya düzenliyor; Lokum. Türk Telekom’un Lokum Kampanyası‘na katılan müşteriler, ücretsiz modem, ücretsiz internet hizmetlerinin yanında, kampanyaya ismini veren Lokum sitesinden de hiçbir ücret ödemeden faydalanabilecekler.

Türk Telekom Lokum adını verdiği kampanyasını şirketin CEO’su, Pazarlama ve İletişim Başkanı ve Satış Başkanı’nın katılımıyla gerçekleştirdiği bir basın toplantısında duyurdu.

Türk Telekom Lokum Kapmanyası

Türk Telekom Lokum Kapmanyası

Şirketin CEO’su K. Gökhan Bozkurt yaptığı açıklamada, “Çalışmalarımızı içinde var olduğumuz topluma hizmet etmek ve değer katmak amacıyla yürütüyoruz. Türkiye’nin bilgi toplumuna dönüşümüne destek olma vizyonumuz doğrultusunda pazarı genişleteceğine ve ülkemizdeki internet kullanımını artıracağına inandığımız devrim niteliği taşıyan bir hizmeti başlatmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Lokum adını verdiğimiz yeni hizmetimizle 6 yıl aradan sonra perakende internet pazarına kuvvetli bir giriş yapıyoruz” dedi.

Türk Telekom Lokum Nedir?

Türk Telekom lokum hizmeti ile ADSL abonesi olmayan Türk Telekom abonesi iseniz, herhangi bir taahhüt vermeden internet erişiminiz ücretsiz olarak aktif hale getirilecek, ücretsiz tak-çalıştır modem verilecek ve güncel ve zengin içerikli Türk Telekom Lokum internet sitesine ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Lokum Özellikleri Nelerdir?

 • Bu hizmetten faydalanmak için Türk Telekom telefon abonesi olmanız yeterli.
 • Herhangi bir taahhüt altına girmeden, sözleşme imzalamadan, aylık ek ücret ve herhangi bir modem ücreti veya bağlantı ücreti ödemeden bu üründen faydalanabilirsiniz. Sadece modem teslim tutanağı imzalamanız gerekmektedir.
 • İnternetin sınırsız dünyasına adım atmak isterseniz Lokum sitesi üzerinden Türk Telekom sınırsız saatlik internet paketini 1TL ‘ye, günlük sınırsız internet paketini ise 2TL’ye satın alabileceksiniz.
 • Siz de Türk Telekom ofis ve bayilerine giderek ya da 0 800 5000500 nolu ücretsiz numarayı arayarak kolaylıkla başvurabilirsiniz. Ücretsiz modemi Türk Telekom Ofis ve Bayilerine başvurarak elden teslim alabilir, 0 800 5000500 nolu ücretsiz numara ile başvurularda ise kurye ile teslim alabilirsiniz.

Etiketler: , , , , ,

7 Yorum yapılmış " Türk Telekom Lokum Kampanyası "

 1. isim yok ki dedi ki:

  lokum u aldık ama 6 ay oldu sonra kapandı neden kapatılar

 2. isminiz... dedi ki:

  Arkadaşlar ben lokum paketini aldım ama bi türlü giremiyorum satın al bölümünden 2tl alayım diyorum ama her defasında hata veriyor bana yardım edeçek bi arkadaş yokmu ne yapmaliyim?

 3. erol çinar dedi ki:

  yaf lokum dediniz başvuruda bulunduk 4 5 gün içinde gelecez dediler 7 gün oldu hala gelen yok

 4. ahmet buttan dedi ki:

  ttlokum ‘un yeni bayiilikleri oluşturuluyormu? Eğer oluşturulryorsa şartları nelerdir ? nereye baş vurmalıyız.Ayrıca ttnet Türk Telekom ‘dan ayrıldımı bilgilendirirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

 5. CoNTRoLLeR dedi ki:

  Songül hanım isteğiniz üzerine ayrıntılı bilgi yazımızın altına eklenmiştir. İlginize teşekkürler, bizi takip etmeye devame edin…İyi Günler

 6. songül kara dedi ki:

  lokum kampanyasıyla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorum .bilgilendirirseniz memnun olurum teşekkür ederim.

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap