Buradasınız : Ana Sayfa //Teknoloji//Twitter’da Fransa’nın Kararından Sonra Yapılan Yorumlar

Twitter’da Fransa’nın Kararından Sonra Yapılan Yorumlar

Fransa‘da “1915 olaylarını reddedenlere 1 yıl hapis ve 45 euro para cezası verilmesi” yönündeki kanun tasarısının kabul edilmesi üzerine, birçok sosyal ortamda Fransa‘ya karşı protesto hareketi başladı. Türkiye’de en çok kullanılan sosyal sitelerden ikincisi olan Twitter‘da konuyla ilgili oldukça dikkat çekici yorumlar yapılması da bu prostesto harekerlerinden biri oldu.

twitter fransa yorumları

twitter fransa yorumları

İşte Twitter’da Fransa’nın Kararından Sonra Yapılan Yorumlar

“Fransa’ya en güzel karşılık Melih Gökçek’ten gelmiştir. Cezayir anıtını büyükelçiliğin karşısına diksin tamamdır. Bu millet somutluğu sever.”

“Beyler, az evvel Fransız bir turist bana Sultanahmet’e nasıl gideceğini sordu, ben de onu Sultangazi’ye yolladım! Fransa daha bu başlangıç!!”

“Keşke Fransa’ya gerçekten soykırım uygulasak da tarihten silinseler! Asıl soykırımı o zaman görseler”

”kurtlar vadisi fransa” filminin çekilmesinin zamanı geldi. halkın gazını almak lazım. polat fransız parlamentosunu bassın da rahatlayalım”

“Fransa Ermeni soykırımını kabul etmeden önce Afrika’da yıllarca sömürge yaptığı ülkelerin köle gibi kullandığı insanların hesabını versin!”

“Fransa’dan gelen karara bak sen! Demek ben Fransa’ya gidip “Hayır kardesim yok soykırım” desem hapise düşeceğim.”

“bu sözde soykırım yasası en çok kurtlar vadisine yaradı, kurtlar vadisi fransa çekilir şimdi garanti, eyfel önünde oralet içen memati:(“

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Yaşamdan Yansımalar | Eneger.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap